Отруєння Навального: у справі з'явилася жінка, яка жила з ним в одному номері, і це - не дружина

Отруєння Навального: у справі з'явилася жінка, яка жила з ним в одному номері, і це - не дружина - today.ua

У справі про отруєння Навального усе виразніше проступає образ загадкової молодої жінки, яка, подейкують, провела ніч перед відльотом в одному готельному номері з політиком. Ця жінка, яку звуть Марія Пєвчих - настільки загадкова особистість, що навіть однодумці Олексія Навального з Фонду по боротьбі з корупцією воліють за краще про неї не говорити. Видання strana зібрало розрізнену інформацію про цю дівчину, що з'явилася останнім часом в різних ЗМІ.

Отже Марія Пєвчих у 2010 році закінчила факультет соціології МДУ. Будучи студенткою випускного курсу, тоді ж, у 2010, вона очолила російську делегацію на Молодіжному форумі великої вісімки, що проходив у Канаді. На сайті московського вишу збереглася згадка про цю подію - привітання Марії в зв'язку з довіреною їй роллю.

Отруєння Навального: у справі з'явилася жінка, яка жила з ним в одному номері, і це - не дружина Після закінчення МДУ дівчина живе в Лондоні. Там же, в столиці Британії, вона отримала ще одну вищу освіту - закінчила факультет політології в Лондонській школі економіки.

За свідченням російського блогера Олега Кашина, який стверджує, що особисто знайомий з Пєвчих, дівчина вона дуже непроста. До своїх 33 літ вона встигла обзавестися знайомствами з дуже впливовими людьми і навчилася використовувати ці знайомства собі на користь. Йдеться не про банальні інтимні зв'язки, хоча дівчина гарна з виду і цілком могла би зробити зовнішність своїм головним козирем. Однак вона настільки ж розумна, наскільки і гарна зовні. І, ймовірно, прокладає собі дорогу у світ великих можливостей саме завдяки цьому вдалому поєднанню розуму і краси.

Подейкують, що Пєвчих особисто і доволі близько знайома з опальними російськими олігархами Михайлом Ходорковським та Євгенієм Чичваркіним. Крім того, вона нібито працювала свого часу асистенткою у кількох членів британського парламенту. У 2009 році Марія долучилася до ФБК (Фонду боротьби з корупцією), очолюваному Навальним. А з 2011 року вона офіційно з ним співпрацює, будучи автором багатьох резонансних розслідувань, що стосуються російського істеблішменту.

Причому, як кажуть, іноді в її розслідуваннях міститься настільки конфіденційна інформація, що навряд чи її міг би роздобути навіть дуже майстерний слідчий. Тому є припущення, що Марія Пєвчих якось пов'язана з британськими спецслужбами, які й постачають їй усі ці дані.

Цим або чимось іншим заробляє вона собі на прожиття, однак, судячи з усього, Марія в Лондоні не бідує. Вона володіє мережею книжкових магазинів у Великобританії та Австралії. Кажуть також, що їй належить розкішна квартира в Лондоні у будинку з видом на Тауерський міст. Дівчина також захоплюється доволі оригінальним видом спорту - тренується за програмою "морських котиків". До речі, кажуть, що на цьому фото - будинок, в якому знаходиться її квартира.

Отруєння Навального: у справі з'явилася жінка, яка жила з ним в одному номері, і це - не дружина До Росії дівчина навідується 2-3 рази на рік, при цьому, не афішуючи ні свої приїзди, ні свої пересування. Вона також не веде акаунтів у соцмережах, що також не характерно для дівчини її віку і покоління.

Однак повернемося до дня, що передував фатальному авіаперельоту, під час якого Навальному стало зле. Подейкують, що в Томську Марія та Олексій Навальний жили в одному готельному номері. Колеги по ФБК говорять про Марію мало та неохоче. При цьому блогер Олег Кашин каже, що навряд чи у Навального з нею міг бути адюльтер. По-перше, якби це було, то кремлівські ЗМІ вже давно роздули би тему про подружню невірність головного опозиціонера країни. По-друге, як стверджує той же Кашин, Навальний не зраджує дружині - "не такий він чоловік".

І тим не менше, зв'язок між ним і Марією Пєвчих, можливо не інтимний, а інший, все-таки був. Цікаво, що Марія - єдина з тих, хто був з ним у Томську, не полетіла з ним одним рейсом до Москви. Вона залишилася в Томську. Після того, як стало відомо про те, що сталося з Навальним на борту літака, Марія навіщось узяла машину і вирушила до Новосибірська. А потім вже звідти вилетіла до Омська, де в той час Навальний вже був у лікарні.

Ще одна цікава деталь: саме Марія полетіла чартерним рейсом, яким Олексія Навального перевезли з Омська в Берлін. Виявляється, дружини Навального Юлії на тому борту не було, вона прибула до Берліна пізніше. І кажуть, саме Юлія наполягла, щоб з Олексієм летіла Марія - нібито через те, що вона добре знає мови, і зможе перевести все, що потрібно.

Саме тому, через поспішний відліт Марії Пєвчих, її не змогли допитати російські слідчі, які займаються справою Олексія Навального.

При цьому на початку вересня одне з російських видань назвало Марію "імовірною отруйницею" Навального. Свою версію журналісти підкріпили тим, що нібито Пєвчих близько знайома з Володимиром Ашурковим - одним із творців ФБК, а також творцем іміджу Олексія Навального, як російського опозиціонера номер один. Однак останнім часом в Ашуркова нібито виникли серйозні розбіжності з Навальним, і він вирішив замінити його активісткою Любов'ю Соболь. Не виключено, що для "ефективної заміни" одного опозиціонера на іншого Ашурков обрав такий варварський спосіб, а "замовлення" виконала Марія Пєвчих.

ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...
Курс долара піднявся до максимуму з кінця березня: скільки коштує валюта після вихідних
Курс долара в Україні стрімко зростає і станом на 21 вересня американська валюта подорожчала ще на 6 копійок. Після вихідних курс піднявся до 28,17 гр...
Українців обкрадають за допомогою QR-кодів: знімають гроші з карток і блокують телефони
В Україні збільшується число випадків, коли шахраї крадуть гроші з карток українців за допомогою QR-кодів і блокують їх телефони. Активуючи QR-код, лю...