Наташа Корольова розповіла, що перешкодило їм з Пугачовою стати подругами: шукайте чоловіка

Автор: Марченко Любов

Співачка Наташа Корольова розповіла в інтерв'ю Лаурі Джугелія, чому їм не довелося стати подругами з Аллою Пугачовою. Дві зірки, звичайно, не ворогують між собою, однак і в теплих взаєминах теж ніколи не були помічені. Виявляється, причину їхніх прохолодних відносин потрібно шукати в чоловікові. І чоловік цей, звичайно ж, Ігор Ніколаєв.

Наташа Корольова розповіла, що перешкодило їм з Пугачовою стати подругами: шукайте чоловіка - today.ua

Свого часу 20-річний, нікому невідомий сахалінський хлопець був прийнятий Аллою Пугачовою, яка на той час вже була зіркою, в її ансамбль "Рецитал". Пугачова якось розповідала, що спочатку не звернула уваги на скромного юнака, який грав у неї на клавішах і займався аранжуванням мелодій. Однак незабаром з'ясувалося, що цей юнак дуже обдарований музично і пише приголомшливі пісні. У 1983, коли Миколаєву було лише 23 роки, Пугачова стала виконувати його пісні. Природно, що у виконанні зірки, тоді вже європейського масштабу, вони були приречені на успіх.

Отже, Пугачова вважала, що це вона "створила" Ніколаєва, і багато в чому мала рацію. Адже без її протекції так ніхто міг і не дізнатися про молоде дарування.

Їхній творчий союз був у самому розквіті, і тут в один прекрасний день Ніколаєв приводить до Пугачової в її дім на Тверській вулиці юну провінціалку Наташу Корольову. Та ще нічого, якби між ними були лише творчі стосунки, а то ж композитор закохався в цю провінціалку по вуха. Про це тоді вже пліткували вся Москва.

Популярні зараз

Названо втрати України у війні з Росією: чому контрнаступ пішов не за планом

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Нацкомісія ухвалила рішення щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії: що це означає для побутових споживачів

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Наташа Корольова розповіла, що перешкодило їм з Пугачовою стати подругами: шукайте чоловіка

"Ігор - її придворний композитор, вона метресса, дала йому путівку в життя. А тут він відбивається від рук: закохався в якусь, і вся Москва про це говорить. Все ще ускладнювалося тим, що Ігор був одружений, росла дочка. Звичайно , була певна дистанція ", - розповіла Корольова.

Те, чого собі у відносинах з Ніколаєвим не дозволяла навіть Пугачова, дозволило собі дівчисько, яке до того ж було на 24 роки молодше за Примадонну. Тому Алла Борисівна прийняла Наташу прохолодно.

Правда згодом, коли Корольова і Ніколаєв розлучалися, саме Пугачова несподівано підтримала її морально.

"Ти знаєш, життя не закінчується. Ти поборись, так не розкидайся. Постарайся. Доклади зусиль. Але! Пам'ятай про себе. Думай про себе. І йди вперед. І тоді життя і час розставлять все на свої місця. Ти сильна, ти розумна . Ти талановита. Ти не пропадеш. Уперед! Москва сльозам не вірить ", - сказала їй тоді Пугачова.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наташа вважає, що тоді саме Алла Борисівна, єдина, знайшла правильні слова, які змусили її підбадьоритися і йти далі.

Нагадаємо, 1 вересня Алла Пугачова і Максим Галкін відправили своїх дітей, Лізу і Гаррі, в перший клас. Зоряні нащадки вчитимуться в елітному навчальному закладі - Першій московській гімназії.