Глава Харківської ОДА Кучер назвав версію катастрофи Ан-26: саджали літак із сином командувача ВПС

Глава Харківської ОДА Олексій Кучер, який входить в державну комісію з розслідування причин катастрофи літака Ан-26 поблизу військового аеродрому під Чугуєвом, звинуватив у катастрофі командувача ВПС України Сергія Дроздова. Таку резонансну заяву він зробив учора, 2 жовтня, в ефірі телепрограми "Свобода слова Савіка Шустера".

Глава Харківської ОДА Кучер назвав версію катастрофи Ан-26: саджали літак із сином командувача ВПС - today.ua

Як стверджує Кучер, під час посадки літаків з курсантами на аеродромі, пріоритет був відданий справному літаку, в якому знаходився син командувача ВПС. Водночас диспетчеру аеродрому вже було відомо про несправності другого борту, льотчик доповів про це ще за кілька хвилин до аварії.

Глава Харківської ОДА Кучер назвав версію катастрофи Ан-26: саджали літак із сином командувача ВПС У таких випадках пріоритет на посадку завжди віддається тому літаку, який несправний. Однак цього разу все було не так. Нібито на іншому борту знаходився син командувача ВПС Сергія Дроздова. Тому в першу чергу посадили той літак, хоча він був справний.

Тим часом несправний літак запитував дозвіл на термінову посадку. Однак йому цілу хвилину не відповідали, тому що саджали інше повітряне судно.

"І питання: чому люди, які відповідали за посадку, отримавши інформацію про несправний двигун у літака з курсантами - віддали пріоритет саме іншому борту. І відповіли командиру тільки через хвилину. А потім сталася катастрофа. Ця версія зараз перевіряється", - заявив Олексій Кучер .

Командування ВПС, яке оперативно відреагувало на цю інформацію від Кучера, назвало його підозри абсурдними, а також "брехнею і маніпуляцією".

Сам же Сергій Дроздов на ефірі у Шустера заявив, що в перші хвилини після катастрофи він був у такому ж невіданні про те, що сталося, як і батьки інших курсантів.

Глава Харківської ОДА Кучер назвав версію катастрофи Ан-26: саджали літак із сином командувача ВПС

"Як усі батьки я отримав інформацію про те, що літак розбився, і протягом 20 хвилин я був в такому ж стані. Це відповідь на ваше запитання", - відповів Дроздов.

Нагадаємо, пілот літака Ан-26 ще за 7 хвилин до трагедії повідомив на землю про неполадки в лівому двигуні літака. Однак він був упевнений, що посадить машину вдало.

Глава Нацбанку попереджає пенсіонерів про чергову шахрайську схему, якою видурюють з них гроші
Глава Нацбанку попередив пенсіонерів про чергову шахрайську схему, якою видурюють їхні заощадження. Про це Кирило Шевченко написав у своєму Facebook. ...
Українці масово беруть іпотечні кредити, такого кредитного буму не було вже давно
В Україні спостерігається справжній кредитний бум. Громадяни масово беруть кредити, особливо іпотечні, повідомляє прес-служба НБУ. Такі дані отримані ...
ПриватБанк звинуватили в незаконному списанні коштів при онлайн-покупках
ПриватБанк списує у клієнтів великі суми за онлайн-покупки через Приват24, які перевищують розмір самих товарів вдвічі. З такою скаргою на банк зверну...
В Україні подорожчають молоко і масло: експерти назвали ціни
Українські агровиробники заговорили про зростання цін на молоко і вершкове масло. Через погані кліматичні умови ціни на корм і силос в Україні вже под...
Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів
Істотних коливань курсу долара в Україні після місцевих виборів не передбачається. Вартість американської валюти в листопаді буде коливатися в межах 2...