Юрій Горбунов розповів, де під час війни знаходиться Катя Осадча з дітьми

У перші дні повномасштабного вторгнення Катя Осадча та Юрій Горбунов переїхали до батьків ведучої. Але й там було небезпечно, тому вони вирішили їхати на захід країни. Днями Юрій Горбунов уперше зізнався, де зараз перебуває його дружина, їхні спільні діти та старший син зірки.

Юрій Горбунов розповів, де під час війни знаходиться Катя Осадча з дітьми - today.ua

Спочатку подружня пара знаходилася в Івано-Франківській області у Карпатах. Примітно, що у Каті Осадчої навіть думок не було залишати межі України і їхати за кордон.

До Києва незмінна ведуча програми "Світське життя" повернулася однією з перших серед знаменитостей. На початку травня вона поділилася кадрами із території свого будинку. Особняк вона показувати не стала, проте наголосила, що з ним нічого не трапилося.

Останні п'ять місяців Катя Осадча практично не вказує кадри з особистого життя, і фанати почали думати, що артистка знову поїхала. Але, за словами Юрія Горбунова, його дружина з дітьми то повертається додому, то знову їде. А все через їх 5-річного сина Івана та 10-місячного сина Данила.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

"Вони то повертаються, то знову їдуть. Ми пробуємо. Тому що у нас не працює садок, жодних гуртків. Коли вони знову починають сідати на голову, то ми знову їх (вивозимо на західну Україну – примітка Редактора)... Тому що, для Івана, якому вже незабаром шість років, йому, звісно, важлива комунікація і вдома це буває просто нестерпно”, - зазначив Юрій Горбунов.

А ось старший син Каті Осадчої перебуває у США. Два роки тому Ілля вступив до американського ВНЗ, де зараз і знаходиться. Юрій Горбунов розповів, де під час війни знаходиться Катя Осадча з дітьми Нагадаємо, Катя Осадча вперше розповіла, чи вцілів її будинок під Києвом після наступу окупантів: "Не всім так пощастило".