ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів

ТОП-5 найбільших порід кішок: рейтинг хвостатих гігантів - today.ua

Доброго котика повинно бути багато! Ймовірно, саме цією думкою керуються люди, у будинках яких з’являються представники найбільших порід домашніх кішок.

Безумовно, котики – це вірні друзі своїх господарів, які і "масаж" зроблять, і зігріють у холодний зимовий вечір. Особливо, якщо ваш улюбленець величезних розмірів. Дорослі особи нерідко перевершують габаритами собак, здається, що прогодувати такого вихованця нереально. Проте, варто відзначити, то їдять кошлаті гіганти не багато, але корм повинен бути відмінної якості.

1. Саванна

Перше місце в ТОП-5 найбільших порід беззастережно посідає Саванна. Це дуже дорогі і рідкісні гіганти, які подобаються всім, але здалеку. В хаті завести тваринку зважиться далеко не кожен.

Давні предки Саванни – дикий Сервал і звичайна домашня кішка. В результаті схрещування вийшов гігант, зовні дуже схожий на леопарда.

Вага дорослої особи досягає 20 кілограмів! Котейко досить агресивний до чужинців, вигулювати його доведеться на повідку.

2. Чаузі

Ще один гігантський екзот, придбати якого можна тільки за велику купу грошей. Можливо, це й на краще, оскільки не кожен зможе забезпечити красеню Чаузі гідне існування.

Чаузі відрізняються диким і непередбачуваним характером. Хоча до господарів представники цієї породи будуть ставитися швидше всього ласкаво і шанобливо. Вага дорослого "малюка" досягає 15 кілограмів.

3. Мейн-кун

Цей красень дуже нагадує дику рись. Розкішні “пензлики” на вушках, гнучке і мускулисте тіло, шикарна шерстка. Все це приваблює і викликає непідробне бажання поселити в своєму житлі цього гордого гіганта. Вага котика – 12 кілограмів. Він замикає трійку лідерів рейтингу найбільш великих котів.

4. Сибірська кішка

На четвертому місці ТОПу опинилися активні і доброзичливі Сибірські кішки. При всій своїй підвищеній кошлатості і габаритах ці котики не здатні довго всидіти на місці, їм постійно треба кудись лізти, долати перешкоди, люб’язно створювані господарями, бігати й стрибати. В середньому вага дорослої особи досягає 9-11 кілограм, але бувають представники цієї породи і побільше.

5. Турецький Ван

Білосніжні красені родом із сонячної Туреччини. Назву порода отримала в честь турецького озера Ван. Ці котики дивно красиві зовні. Їх біла шерстка в поєднанні з яскравими, часто різнокольоровими, очами – неймовірно привабливе й зворушливе видовище.

Вага дорослого Турецького Вана коливається в діапазоні 8 – 10 кілограм. Не так вже й багато, порівняно, наприклад, з Саванною, але все ж представники цієї породи досить чималенькі домашні кішечки.

Перш ніж заводити кошеня з вищеописаних порід, варто серйозно і грунтовно обміркувати такий важливий і багато в чому відповідальний крок. Великим тваринам необхідно достатньо життєвого простору, можливості вдосталь побігати, пополювати. І при цьому, вони не повинні заважати господарям, адже їм, як і всім іншим кішкам важлива любов і турбота людини.

Крім того, варто тричі подумати, перш ніж заводити кошеня, що належить до однієї з найбільш агресивних і мстивих порід. Цим кішкам потрібен особливий підхід.

Знаки Зодіаку, яких можуть чекати неприємності вже у квітні – гороскоп
Незважаючи на те, що весна – період оновлення і період, коли найменше хочеться думати про погане, деяким знакам Зодіаку квітень цього року готує неприємні сюрпризи....
Свята 29 березня: у Возовий день ворожили на майбутнє і не їли хліб після заходу
Традиційно 29 березня православні християни вшановують пам’ять святого великомученика Сави Єрмопольского (Єгипетського). У 3 столітті н.е. він віддав життя за свою віру. В народі збереглися...
Гороскоп на 29 березня від Павла Глоби: як проведуть знаки Зодіаку недільний день на карантині
Гороскоп на неділю, 29 березня 2020 року, обіцяє успіх тим, хто здатний на креативні підходи до вирішення проблем. Мобілізуйте своє творче начало, і вихідний, незважаючи...
Гречка для нашого організму: користь чи шкода
Гречка – мабуть, найбільш поширена і найпопулярніша в нашому народі крупа. Її можна зустріти в меню усіх громадян: і в тих, хто намагається протягнути від...
Продукти, які категорично не можна розігрівати в мікрохвильовці
Мікрохвильовка, до якої багато хто вже так звик, що не увляє своєї кухні без цього зручного побутового приладу, виявляється, не така вже й нешкідлива. Якщо...