Тихановська і Макрон обговорили ситуацію в Білорусі: про що домовилися сторони

Лідер об'єднаної білоруської опозиції Світлана Тихановська отримала можливість в особистій зустрічі розповісти президентові Франції Еммануелю Макрону про своє бачення ситуації в Білорусі, а також про шляхи подолання виниклої кризи в країні.

Тихановська і Макрон обговорили ситуацію в Білорусі: про що домовилися сторони - today.ua

Зустріч Еммануеля Макрона і Світлани Тихановської відбулася в столиці Литви. Судячи зі слів лідера білоруської опозиції, президент Франції цілком і повністю підтримує боротьбу опозиційних сил проти режиму Олександра Лукашенка.

Світлана Тихановська повідомила, що Еммануель Макрон дав обіцянку вжити всіх можливих заходів, щоб допомогти Білорусі дозволити важку ситуацію в державі.

«Він сказав, що час дуже важливо, оскільки багато людей страждають від режиму, безліч людей знаходиться в тюрмах, і він зробить все, щоб допомогти, щоб всі політичні в'язні були відпущені», - сказала журналістам Світлана Тихановська після зустрічі з французьким лідером.

Раніше своєрідна перепалка сталася між Еммануелем Макроном і Олександром Лукашенком. Президент Франції заявив, що Олександр Лукашенко повинен піти у відставку після триваючих вже майже два місяці протестів в Білорусі. На що Батька відповів, що Макрону слід звернути увагу тривалий протест «жовтих жилетів», а також на мусульманські мітинги в Марселі і Ліоні і зайнятися вирішенням внутрішніх проблем у Франції.