Розповніла “Міс Україна Всесвіт“ Ганна Неплях похвалилася пишною фігурою у синьо-жовтому костюмі

Найкрасивіша українка Ганна Неплях та її послідовниця Вікторія Апанасенко, яка цього року стала володаркою титулу "Міс Україна Всесвіт", з'явилися разом у Варшаві. Дівчата зачарували публіку своїм зовнішнім виглядом, а також посприяли у зборі коштів на допомогу дитячій лікарні Охматдіт.

Розповніла “Міс Україна Всесвіт“ Ганна Неплях похвалилася пишною фігурою у синьо-жовтому костюмі - today.ua

У готелі Hilton у польській столиці "Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях з'явилася у патріотичному вбранні. Блогерка, яка з початку війни набрала майже 10 кілограмів, одягла яскраво-синій костюм, що складається із штанів-кльош зі стрілками і подовженого двобортного піджака з одним жовтим лацканом.

Образ 28-річна королева краси завершила мереживним корсетом, який вона одягла під піджак, та стильними чорними туфлями з гострим носком. Волосся Ганна Неплях уложила в гарну зачіску і нанесла акуратний макіяж.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Анна Нéплях | Hanna Nepliakh (@neplyah)

"З ніг до голови з Україною", - зазначила у підписі "Міс Україна Всесвіт 2021".

Цього року Аня передала корону Вікторії Апанасенко, яку обрали в онлайн-режимі через воєнні дії в країні. Віка на заході в Польщі з'явилася у кремовому костюмі, що складається з широких штанів зі стрілками та піджака.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

"Ми з Ганною Неплях висловлюємо глибоку подяку за підтримку України Посольствам Ізраїлю в Україні та Ізраїлю у Польщі. Для нас велика честь представляти Україну на цьому благодійному вечорі", - зазначила Вікторія Апанасенко.

Нагадаємо, новою “Міс Україна Всесвіт” стала психолог та волонтер Вікторія Апанасенко з Чернігова.