Чому грошове дерево не приносить “плоди“: 5 помилок, які потрібно виправити

Багато хто вважає грошове дерево запорукою фінансового благополуччя, а потім розчаровується, що воно не "працює". Але є кілька помилок, які можуть відлякати приплив грошей у ваше життя. Які саме?

Чому грошове дерево не приносить “плоди“: 5 помилок, які потрібно виправити - today.ua

Крассулу дуже люблять за те, що вона досить симпатична, а найголовніше не вибаглива у догляді. Зовні грошове дерево, яке ще називають товстуном, нагадує японський бонсай. Бурхлива квітуча рослина з південної Африки, може привести до багатства, а ось опадаюче листя до бідності. Експерти розповіли, яких п'ятьох помилок треба уникати, щоб залучити гроші до будинку.

Що зробити, щоб грошове дерево "працювало"?

По фен-шую в будинку має бути не тільки жіноче, а й чоловіче грошове дерево. Жіноче має велике листя і квіти, а чоловіче - шипи, загострене листя та квіти. Тільки в такому разі це приверне до будинку щастя та здоров'я.

Важливо правильно поливати рослину, знайти їй відповідне місце, тому що якщо листя почне опадати, про фінансовий добробут можна забути.

Чому грошове дерево не приносить “плоди“: 5 помилок, які потрібно виправити

По середах потрібно обов'язково "спілкуватися" з товстуном. Викладіть йому свої плани та надії на фінансову ситуацію.

У міру того, як росте грошове дерево, його потрібно пересаджувати, щоб йому завжди було достатньо місця. Також важливо, щоб горщик був червоного кольору.

Чому грошове дерево не приносить “плоди“: 5 помилок, які потрібно виправити

Щоб грошове дерево "працювало", його потрібно підгодувати - при пересадці на дно під коріння покласти монети різного номіналу.

Нагадаємо, названо дві вагомі причини, чому краще позбутися грошового дерева в будинку.