Лимон від коронавіруса: чи допоможе фрукт захиститися від небезпечної хвороби

У період пандемії коронавіруса багато людей, щоб захиститися від небезпечної інфекції і зміцнити імунітет, почали активно використовувати методи народної медицини. Самим популярним засобом став, звичайно ж, лимон. Наскільки ефективний кислий цитрус, розповіли у ВООЗ.

Лимон від коронавіруса: чи допоможе фрукт захиститися від небезпечної хвороби - today.ua

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стверджують, що налягати на лимони в період епідемії коронавіруса немає сенсу, оскільки немає жодного наукового дослідження, яке б доводило їх користь проти небезпечної інфекції.

Багато лікарів рекомендують своїм пацієнтам пити чай з часточкою лимона, але не більше того. Цей кислий цитрус допоможе організму поповнити запаси вітаміну С. Але нехтувати засобами захисту від коронавіруса тільки тому, що ви поїли лимонів і відчуваєте себе захищеним, не варто. Хвороба дуже підступна і небезпечна, щоб покладатися на чудодійну силу лимона.

Лимон від коронавіруса: чи допоможе фрукт захиститися від небезпечної хворобиКрім того, медики радять всі методи народної медицини використовувати дуже обережно і тільки після консультації з лікарем.

А ось дійсно на що слід звернути увагу під час пандемії коронавіруса у світі, так це на правильне харчування. Ваш раціон повинен бути збалансованим і містити максимально високу кількість корисних для здоров'я продуктів.

Також можна приймати для зміцнення загального імунітету від респіраторних інфекцій, в тому числі і від COVID-19, настої з лікарських трав. Які рослини принесуть користь?