Олена Зеленська у блузі з імітацією глибокого декольте зробила рідкісний вихід у світ

Олена Зеленська дала інтерв'ю телеканалу CNA сінгапурського національного мовлення Mediacorp. Онлайн-зустріч перша леді України провела зі свого офісу у Києві.

Олена Зеленська у блузі з імітацією глибокого декольте зробила рідкісний вихід у світ - today.ua

Виглядала дружина українського президента чудово. Для інтерв'ю 44-річна екссценаристка студії "Квартал 95" обрала чорну блузу з цікавою контрастною строчкою, що імітує глибоке декольте до пупка. Образ Олена Зеленська завершила ніжними сережками із перлинами.

Волосся перша леді уложила в гарну зачіску. Вона зробила бічний проділ, а локони підкрутила в акуратні голлівудські хвилі. Також дружина президента нанесла природний макіяж, який підкреслив її натуральну красу. Олена Зеленська у блузі з імітацією глибокого декольте зробила рідкісний вихід у світОлена Зеленська у блузі з імітацією глибокого декольте зробила рідкісний вихід у світ

"У цій війні ніхто не може стояти на нейтральній позиції. Можна бути або на боці загарбника, або на боці того, на кого напали. Третього немає. Щоб визначитися, треба просто чесно в себе запитати: чи хотів би я бути на місці України та українців? Чи хотів би я зазнати такого нападу й жити у світі, де це взагалі можливо? - зазначила Олена Зеленська. - Продовжую розповідати всьому світові про наслідки російської агресії в Україні. Бо розв’язана Росією війна впливає на весь світ. Але люди в інших країнах мають знати: якщо в них зростають ціни, то винна в цьому не Україна, а загарбник, який розпочав війну. Вони мають знати, хто це спричинив, і тоді зможуть обрати правильний курс".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, Олена Зеленська з вінком і в костюмі, який струнить, зробила рідкісний вихід у світ із чоловіком. Президент та перша леді нагородили юних відважних українців.