З вінком та у костюмі, який струнить: Олена Зеленська з чоловіком нагородили юних відважних українців

Кількість спільних виходів з початку повномасштабної війни президента та першої леді України можна порахувати на пальцях. Сьогодні Володимир та Олена Зеленські з'явилися разом у Маріїнському палаці, щоб відзначити День молоді та нагородити юних українців, які відзначились під час війни. У Києві відбулася патріотична акція "Діти-рятувальники – герої війни", у рамках якої президент, перша леді та українські зірки нагородили відважних дітей України. Це діти, які створюють предмети мистецтва, щоб продати їх та переказати кошти на допомогу українській армії, це молоді люди, які, жертвуючи собою, рятували інших.
"Війна забрала у наших дітей дитинство. Їм довелося швидше стати дорослими. Сьогодні мав честь зустрітися та нагородити тих, хто, попри свій юний вік, має величезну сміливість. Далеко не всі дорослі здатні зробити те, що зробили вони, щоб допомогти іншим. Їхні історії правда вражають і надихають", - зазначив Володимир Зеленський.
З вінком та у костюмі, який струнить: Олена Зеленська з чоловіком нагородили юних відважних українцівЗ вінком та у костюмі, який струнить: Олена Зеленська з чоловіком нагородили юних відважних українців Український президент з'явився на заході у штанях, футболці та кросівках кольору хакі. Його прекрасна дружина одягла приголомшливий темно-синій костюм, який її струнить. Олена Зеленська обрала вільні штани із завищеною лінією талії, подовжений піджак, світлу блузу без коміра, нюдові човники та цікаву брошку з пензликами. З вінком та у костюмі, який струнить: Олена Зеленська з чоловіком нагородили юних відважних українців Пізніше вона одягла жовто-блакитний вінок, подарований їй молодою українкою. З вінком та у костюмі, який струнить: Олена Зеленська з чоловіком нагородили юних відважних українців На церемонії відзначили дітей, які зробили неможливе. Максима з Бердянська, який створює картини, а зароблені гроші пересилає на допомогу ЗСУ. 15-річного Сашка з Бучі, який під час окупації шукав їжу та воду для своїх братів та сестри. 15-річного Андрія, який з кінця лютого допомагає київській теробороні за допомогою свого дрона знаходити місце розташування ворога. 16-річного Данила, який пережив пекло у Маріуполі, - він допомагав знаходити їжу та воду для своєї родини та сусідів, а також врятував незнайому дівчинку та чоловіка з-під завалів. Ірину з Рівного, яка втратила на війні тата та дядька, - вона створює вінки на продаж, а на виручені гроші вже купила авто та два тепловізори для ЗСУ.
"Упевнений, що з такими хоробрими та щирими дітьми на Україну чекає прекрасне майбутнє", - сказав Володимир Зеленський.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ?????

З вінком та у костюмі, який струнить: Олена Зеленська з чоловіком нагородили юних відважних українців - today.ua
Нагадаємо, Олена Зеленська викликала фурор у сорочці за 5 тисяч гривень із вишитими містами-героями від всесвітньо відомого українського бренду.