Довго залишаються молодими: названо три знаки Зодіаку, які вміють зберігати красу

Є люди, які навіть у зрілому віці виглядають молодими та привабливими. Виявляється, красу найкраще вдається зберігати представникам трьох знаків Зодіаку.

Довго залишаються молодими: названо три знаки Зодіаку, які вміють зберігати красу  - today.ua

Астрологи назвали трьох щасливчиків, які примудряються здаватися набагато молодшими за свій паспортний вік. У тому числі Овни, Терези та Леви. Під останнім знаком Зодіаку народилася знаменита американська співачка Дженніфер Лопес, яка у свої 53 роки може дати фору будь-якій молодій дівчині. Вона довела, що навіть на шостому десятку можна залишатися ефектною, стрункою та красивою.

Лев

Люди, народжені під знаком Лева, не можуть допустити швидкого старіння. Вони роблять все можливе, щоб уникнути зморшок та зайвої ваги. І багатьом це успішно вдається. Серед Левиць найбільше жінок з яскравою зовнішністю, які завжди опиняються в центрі уваги. Їм дуже важливе захоплення оточуючих.

Овен

Овни бережуть себе коханих, правильно харчуються та з раннього віку роблять б'юті-процедури. Уколи краси та правильний спосіб життя допомагають їм довго виглядати юними та прекрасними. Вони займаються спортом, щоб уникнути зайвих сантиметрів на талії. А ось чоловікам цього знаку Зодіаку не вдається так майстерно приховувати вік, ніж жінкам.

Довго залишаються молодими: названо три знаки Зодіаку, які вміють зберігати красу

Терези

Терези все оцінюють з візуальної точки зору. Вони естети за своєю натурою та цінують красу. Такі люди ретельно стежать за своїми обличчями та фігурами. Жінки, народжені під знаком Терезів приймають душ по десять разів на день і навіть сміття не підуть викидати без макіяжу. Вони регулярно відвідують салони краси та в курсі всіх останніх новинок у світі бьюті-індустрії. Якісний догляд за обличчям та тілом дозволяє їм відстрочити старість та десятиліттями виглядати на всі 100.

Нагадаємо, раніше астрологи назвали топ-3 самих стервозних жінок за знаком Зодіаку.

ДЖЕРЕЛОУНИАН