Астрологи назвали топ-3 найбільш стервозних жінок за знаком Зодіаку

Астрологи назвали топ-3 самих стервозних жінок за знаком Зодіаку. Вони мають поганий характер, самовпевнені та самозакохані. Однак це не заважає їм купатися в чоловічій увазі та бути абсолютно задоволеними собою.

Астрологи назвали топ-3 найбільш стервозних жінок за знаком Зодіаку  - today.ua

Лев

Езотерики вважають, що Левицям немає рівних в егоїзмі. Вони все роблять так, щоб отримати максимальну вигоду для себе, коханих. Такі жінки бачать мету та не помічають перешкод. Їх не хвилює думка оточуючих, починаючи від знайомих і закінчуючи другою половиною. Представниць цього знаку Зодіаку не бентежить, що їхні дії не подобаються чоловікам, які волею долі опинилися поряд. Їм доведеться потерпіти, якщо хочуть залишатися поряд із такими стервозними жінками.

Козеріг

Жінки, народжені під знаком Козерога, дуже хитрі. Їм під силу розробити план зі знищення опонентів, і вони із захопленням будуть йти до своєї мети. При цьому такі дами діють дуже тонко, щоб не видати свій план помсти. Якщо заплющити очі на їхню стервозність і мстивість, можна виявити і позитивні риси. Вони чудові дружини та матері.

Астрологи назвали топ-3 найбільш стервозних жінок за знаком Зодіаку

Скорпіон

Скорпіони не мають гальм, якщо їх справді образили і зачепили за живе. Вони готові відстоювати свої інтереси та боротися за правду, навіть якщо їхня позиція йде в розріз із загальноприйнятою. Жінки цього знака дуже мстиві, від них краще триматися подалі, якщо не хочете випробувати всю силу гніву. Але такі леді мають багато залицяльників, які готові пробачити їм будь-які гріхи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про трьох жінок із найкращим смаком в одязі.

ДЖЕРЕЛОУНИАН