Щоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восени

У холодну пору більшість з нас не продумують свої вбрання, намагаючись якнайкраще утеплитися і не захворіти. Але й восени можна виглядати красиво та бути у тренді. Головне – знати усі модні лайфхаки. Стилісти розкрили п'ять прийомів, як носити спідницю восени та виглядати стрункою.

Щоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восени - today.ua

Як правильно носити спідницю восени, щоб вона не повнила?

Надягаючи спідницю з подовженим светром та взуттям на низькому ходу, ми самі в себе крадемо кілька сантиметрів росту та укорочуємо ноги. Тут є кілька виходів. Перший – спідниця та светр мають бути одного кольору, щоб створити єдину вертикаль. Другий – доповнити образ взуттям на підборах. І третій – підкреслити талію, заправивши кінчик светра у спідниці чи одягнувши пояс.

Щоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восениЩоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восени

Враховуючи, що всі ми різні, кожна дівчина має підбирати спідницю відповідно до своєї фігури. Найважливіше правило - спідниця не повинна закінчуватися на найширшій частині тіла. Оптимальна довжина – на долоню вище коліна, до середини гомілки або до щиколотки.

Щоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восениЩоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восениЩоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восени

Талія має бути на талії. Відмовтеся від заниженої трендової посадки, оскільки вона дійсно спотворює фігуру - тільки якщо ви не манекенниця з ідеальними формами. Спідницю потрібно підбирати так, щоб талія була в тому ж місці, що й у вас, створюючи тим самим красиві жіночні вигини.

Щоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восениЩоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восени

Відмовтеся від принтованих спідниць, тому що малюнки в зоні стегон додають об'ємів. До того ж таку деталь гардероба дуже складно комбінувати з іншими речами та взуттям, не розрізавши візуально фігуру.

Щоб не повнила: 4 секрети, як правильно носити спідницю восени

Нагадаємо, раніше стилісти назвали чотири наймодніші моделі чобіт на осінь-зиму 2022 року.