Приват24 визнано найкращим інтернет-банкінгом в Україні

121
Приват24 визнано найкращим інтернет-банкінгом в Україні - today.ua
Loading...

ПриватБанк став переможцем щорічної премії FinAwards 2019, яка присуджується керівникам роздрібного бізнесу, маркетингу та топ-менеджерам банків за особливі досягнення в розвитку різних технологічних продуктів і клієнтських сервісів. Найкращим інтернет-банкінгом року було визнано Приват24. Про це повідомляє портал Finance.ua, який є одним із засновників премії.

Церемонія нагородження відбулася 15 травня в столичному клубі D. Fleur. За перші місця на FinAwards 2019 в 15 номінаціях боролися 28 банків нашої країни. Серед них і був визначений “Найкращий інтернет-банк”.

У цій номінації змагалися банки, які надають фізичним особам можливість дистанційного обслуговування on-line за допомогою технології інтернет-банк. При цьому система банку повинна підтримувати такий мінімальний набір функцій: управління лімітами по карті, контроль залишків за поточними рахунками, оформлення депозиту, оплата комунальних послуг, переказ коштів на рахунки в інших банках.

Бронзу в цій номінації отримав Ощадбанк. Друге місце розділили одразу два банки: Альфа-Банк і Укрсибббанк  І вже другий рік поспіль користувачі та експертне журі віддають перше місце у цій номінації мобільному банкінгу Приват24 від ПриватБанку.

Послугами Приват24 в даний час користуються понад 6,3 млн осіб. Всі функції мобільного банкінгу від ПриватБанку знайти дуже просто і швидко. Тут є і перекази на карту, і комуналка, і бюджетні платежі. Розробники добряче постаралися, задовольнивши потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

На питання, на які основні категорії інтернет-банкінгу ПриватБанку робили акцент в цьому році, керівник напрямку електронної комерції Христина Кармазіна відповіла: “Ми інтегрували Паливні картки на Android, і, що найважливіше, ми повністю переписали Приват24 і зробили Приват24 бета-версію для тестування клієнтами”.

Нагадуємо, ПриватБанк запустив тестову версію оновленого Приват24 для користувачів Android і iOS. У повному режимі додаток повноцінно запрацює в кінці літа.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України (НБУ) готовий повторно націоналізувати ПриватБанк.

ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...
Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...