Прирікають на багатство і успіх: ТОП-3 породи кішок, які притягують гроші в оселю

Кішки не лише залучають в життя людей позитивні емоції і радість, але можуть стати талісманом удачі і багатства для тих, кому вони захочуть допомогти. Неодноразово помічено, що як тільки в будинку починають з'являються певні породи кішок, їх господарі починають багатіти на очах. Хочете і ви поліпшити своє фінансове становище? Тоді саме час дізнатися про породи котів, які вам у цьому допоможуть.

Прирікають на багатство і успіх: ТОП-3 породи кішок, які притягують гроші в оселю - today.ua

Као-мані

Прирікають на багатство і успіх: ТОП-3 породи кішок, які притягують гроші в оселю

Ця стародавня порода собак була виведена в Таїланді. Там цих кішок вважають королівськими тваринами і національним надбанням. Као-мані приносять своїм господарям успіх і багатство, і тайці вірять в це беззастережно. Навколо цієї породи ходить безліч міфів і легенд. Ці коти дуже доброзичливі і не переносять самотність. Таке джерело добробуту потрібно ретельно берегти, адже ніхто інший, як као-мані, не зможе залучити у ваше життя стільки удачі.

Японський бобтейл

Прирікають на багатство і успіх: ТОП-3 породи кішок, які притягують гроші в оселю

Особливості японського бобтейла в тому, що він може ощасливити всю сім'ю. В Японії кішки цієї породи шануються як символ щастя і благополуччя в будинку. Згідно з японським повір'ям, вся зла сила бобтейлів укладена в їхніх хвостах. Він у них незвичайний, короткий і роздвоєний. Куцохвості японські кішки дуже товариські, не люблять самотність і, як правило, більше прив'язуються до когось одного з членів сім'ї. Ще нещодавно завести такого домашнього улюбленця могли дозволити собі тільки багаті люди, але зараз порода стає більш популярною і доступною.

Сіамська кішка

Прирікають на багатство і успіх: ТОП-3 породи кішок, які притягують гроші в оселю

Горді і ревниві сіамські кішки також залучають благополуччя й удачу в дім. Їх магічна сила починає спрацьовувати в тому випадку, коли тварина відчуває любов і турботу з боку господарів. Інакше, розраховувати на допомогу сіамця не доведеться. Якщо за котами цієї породи не доглядати і не приділяти їм достатньо уваги, ви навпаки можете понести фінансові втрати, навіть не здогадуючись, звідки джерело всіх проблем. Тому добре подумайте, перш ніж заводити сіамського кота.

Раніше повідомлялося, за якими ознаками можна визначити, що кішка привертає достаток у ваш будинок.

ДЖЕРЕЛОnashemisto.dp.ua