Оселився, одружився, створив власний бізнес: як німець-шахрай ховався в Україні від правосуддя

548
Оселився, одружився, створив власний бізнес: як німець-шахрай ховався в Україні від правосуддя - today.ua

Громадянин Німеччини, якого на батьківщині визнали винним у фінансовому шахрайстві, втік в Україну, щоб уникнути відбування покарання. Тривалий час фігурант переховувався на Київщині, а наразі зловмисника затримано. Про це повідомляє прес-служба Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, оперативники внутрішньої безпеки Нацполіції отримали інформацію щодо громадянина ФРН, який незаконно проживає в Україні. Згодом було встановлено, що 41-річний іноземець втік зі своєї країни, аби уникнути правосуддя.

На батьківщині чоловіка було визнано винним у систематичних фінансових махінаціях, якими завдано понад 50 тисяч євро матеріальних збитків. Від шахрая постраждали як юридичні, так і фізичні особи.

Перетнувши кордон України, втікач оселився у місті Біла Церква під Києвом. Він одружився і налагодив власний бізнес. Весь цей час підозрюваний у аферах іноземець перебував у міжнародному розшуку по базі Інтерполу.

Зловмисник добряче попіклувався про надійність свого переховування, тому регулярно надавав хабарі «потрібним людям» у правоохоронних структурах. Таким чином, на неодноразові запити відомства до міліції/поліції надходили відписки про те, що зазначеного громадянина не виявлено на території Київської області.

Німця затримали за місцем проживання і доставили до суду. До громадянина Німеччини застосовано екстрадиційний арешт до вирішення питання про його передачу на територію Німеччини.

Також наразі тривають заходи, спрямовані на встановлення осіб, в тому числі співробітників правоохоронних органів, які сприяли незаконному перебуванню іноземця в Україні.

Нагадаємо, в Запорізькій області СБУ викрила поліцейських-вимагачів.

загрузка...