Одеські рятувальники їхали на пожежу, а потрапили в ДТП

В Одесі автомобіль рятувальників, що прямував на гасіння пожежі, зіткнувся з легковиком, постраждали три людини, повідомляє прес-служба Головного управління ГСЧС в Одеській області.

Одеські рятувальники їхали на пожежу, а потрапили в ДТП - today.ua
Фото: Пушкинская

У понеділок, 3 серпня, близько 21:00, рухаючись на пожежній автоцистерні з включеними спецсигналами, пожежно-рятувальне відділення, перетинаючи перехрестя, потрапило в ДТП. В результаті зіткнення автомобілі отримали пошкодження.

Постраждали три людини: водій і два пасажири легкового автомобіля. Їх пізніше госпіталізували до лікувального закладу.

У прес-службі ГСЧС акцентували увагу на тому, що водії транспортних засобів зобов'язані дотримуватися вимог Правил дорожнього руху України. Зокрема, в разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком і (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).

В результаті дорожньо-транспортної пригоди вказане пожежно-рятувальне відділення до виконання завдань з гасіння пожежі на СТО не залучалося.

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект №7064, який передбачає посилення покарання для нетверезих водіїв, які збили людину. Відповідне рішення підтримали 240 депутатів.