Нюдовий манікюр на осінь 2022: стильні ідеї, які не виходять із моди

Нюдовий манікюр - один із найпопулярніших серед дівчат не лише восени, а й в інші періоди року. Проте, саме зараз усі відтінки від ніжно-рожевого до кавово-коричневого особливо актуальні на фоні осінніх краєвидів. До того ж в гардеробі у багатьох переважають саме ці відтінки. Щоб зробити нігтики чарівними, не потрібно винаходити нічого нового. Стильні ідеї нюдового манікюру не виходять із моди й їх можна реалізовувати і цієї осені.

Нюдовий манікюр на осінь 2022: стильні ідеї, які не виходять із моди - today.ua

Перламутровий манікюр "втирка"

Такий дизайн виглядає дуже ніжно, а перламутрове покриття додає жіночим ручкам ніжності та витонченості. Нігті з таким манікюром виглядають ідеально рівними та сяючими. Втирка робиться на прозорій основі. Її відтінки також можуть відрізнятися – від сріблястого до перламутрового. Це чудовий варіант весільного манікюру. Якщо у вас заплановане весілля на жовтень, зверніть увагу на такий дизайн. Доповнити його можна додатковими блискітками або іншими прикрасами.

Нюдовий манікюр на осінь 2022: стильні ідеї, які не виходять із моди

Пастельно-рожевий манікюр

Нюдовий манікюр у пастельно-рожевих тонах підійде дівчатам як із короткими, так і з довгими нігтями. Це універсальний дизайн. Пастельні лаки практично непомітні на нігтях, але ваші руки виглядають доглянутими. Можна використовувати додатковий дизайн, або зробити один ніготь не таким кольором, як інші, але більшість все ж таки зупиняться на монодизайні.

Нюдовий манікюр на осінь 2022: стильні ідеї, які не виходять із моди

Нюдовий манікюр омбре

У нюдових відтінках омбре виглядає дуже ніжно, а якщо додати блискучий перламутровий лак, то образ буде ще й святковим. Такий манікюр набагато актуальніший, ніж застарілий френч. Виберіть два відтінки, які плавно переходитимуть в один одного, і нехай майстер закріпить результат матовим або глянцевим зміцнювачем.

Нюдовий манікюр на осінь 2022: стильні ідеї, які не виходять із моди

Раніше повідомлялося, який манікюр на короткі нігті буде на піку популярності восени 2022 року.