На Волині адміністрація школи ввела обмеження на допуск учнів до туалету: подробиці скандалу

Автор: Лобанова Єлизавета

У школі №7 на Волині восьмикласника не пустили до туалету через указ адміністрації не пускати в туалет учнів старше 5 класу. Про інцидент учень цієї школи Павло Оксенюк розповів у Facebook.

На Волині адміністрація школи ввела обмеження на допуск учнів до туалету: подробиці скандалу  - today.ua

На Волині адміністрація школи ввела обмеження на допуск учнів до туалету: подробиці скандалу

За словами хлопця, коли він хотів потрапити до туалету, прибиральниця схопила його за руку і сказала, що тут в туалет ходити не можна. При цьому її почула інша прибиральниця і сказала: «Не чіпай його, він неадекват».

Почувши таке дивне звинувачення, школяр дістав телефон і зняв діалог з прибиральницями на відео.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Йому повідомили, що учні повинні ходити в туалет, розташований в спортзалі. При цьому хлопець зазначив, що за весь навчальний рік він бачив цей туалет відкритим всього два рази.

Директор школи №7 міста Ковеля Валерій Кубай прокоментував ситуацію, що виникла між техпрацівником навчального закладу та учнем.

За його словами, 8-класник Павло Оксенюк йшов у туалет у зону, де навчаються першокласники (1 та 2 поверхи навчального закладу). У школі вже не перший рік існує домовленість, що старшокласники можуть ходити лише у розташовані на 3-му та 4-му поверсі вбиральні. Цього ж вимагають і санітарні норми.

«У нас туалети у належному санітарному стані, їх загалом є 8, у кожній вбиральні – по дві секції. Але немає сучасних кабінок, тому дітям молодших класів спільні туалети спричиняють певні незручності. Батьки попросили розділити вбиральні для дітей старшого віку і першачків. Дітки це розуміють. Саме цьому учню ми неодноразово пояснювали ситуацію, але він все одно вирішив туди піти. Це він питав і за годину до конфлікту в іншого вчителя», - зауважив директор навчального закладу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Валерія Кубая, донині прецедентів між техпрацівниками і школярами не виникало, тож чи не є це булінгом розбиратиметься спеціальна комісія з числа представників батьківського комітету, трудового колективу, а також батьки Павла Оксенюка.

Раніше повідомлялося, що на Волині колишній вчитель географії жорстоко побив шестикласника.