Місія МВФ прибула до України

Сьогодні, 6 вересня, в Україні розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Як відомо, місія МВФ прибула на запрошення української влади. Представники фонду мають намір обговорити з керівництвом України останні економічні події, а також перспективи подальшої співпраці.

Місія МВФ прибула до України - today.ua

За даними "Інтерфакс-Україна", постійний представник фонду в Україні Йоста Люнгман заявив, що в порядку запланованих для обговорення питань буде також фінансова допомога від МВФ на підтримку макроекономічної стабільності в Україні та подальшого зростання економіки країни.

За повідомленням Міністерства фінансів  місія МВФ працюватиме в Україні до 19 вересня.

Україна очікує від фонду черговий транш у розмірі 2 млрд доларів. Водночас МВФ висунув Україні ряд умов для надання цих коштів, серед яких - підвищення цін на газ для населення, оскільки це є однією з ключових вимог для надання Україні нового кредитного траншу.

Нагадаємо, останній транш від МВФ - на суму в 1 млрд доларів - Київ отримав у квітні 2017 року. За два роки дії програми розширеного фінансування Україна отримала 7,62 млрд доларів із загальних 17,5 млрд доларів, на які розрахована вся програма. Її термін завершується на початку 2019 року.