Купи сміття та вугілля у вагоні: “Укрзалізниця” потрапила у черговий скандал

1597
Купи сміття та вугілля у вагоні: "Укрзалізниця" потрапила у черговий скандал - today.ua

“Укрзалізниця” потрапила у черговий скандал після того, як пасажир потягу сполученням Маріуполь – Львів опублікував у мережі фото одного з вагонів-купе, який був завалений сміттям і вугіллям. Така “знахідка” неприємно здивувала чоловіка. За його словами, він вже не вперше стає свідком подібних “сюрпризів” у маріупольських поїздах.

“Я думав що бачив вже все… А ні!” – повідомив пасажир поїзда №070Д Андрій Шаповал, і розповів, як в останній своїй поїздці в цьому поїзді виявив у купе під сидінням купу вугілля.

Чоловік зізнався, що був у ступорі від побаченого. Він попросив провідника прибрати сміття, на що йому відповіли: “Ну якщо вам це сильно заважає, то ми зараз звичайно приберемо…”, після чого з незадоволеним виглядом провідник виконав прохання пасажира.

За словами чоловіка, у маріупольських поїздах йому доводилося бачити розбиті вікна, замерзлий тамбур із шаром інія у 10 см, обірвані двері, а також Андрій обурений станом туалетів та постільної білизни у вагонах і нахабною поведінкою персоналу.

Як повідомлялося, “Укрзалізниця” планує розділити пасажирські потяги на класи за рівнем комфорту та послуг, відповідно до яких встановлюватимуться різні тарифи.

Нагадаємо, з 15 січня 2019 року “Укрзалізниця” підняла ціни на постільну білизну, чай, каву і питну воду. Також анонсувалося, що незабаром перевізник відмовиться від пір’яних та пухових подушок та замінить їх на гіпоалергенні, які легко чистяться.

загрузка...