Крилаті ракети запустила Росія в Арктиці (відео)

Під час військових навчань в Арктиці, Збройні сили Росії запустили протикорабельні ракети з бойового комплексу «Бастіон». Про це повідомляють «Факти».

Крилаті ракети запустила Росія в Арктиці (відео) - today.ua
Фото:oroszexport.hu

Крилата ракета «Онікс», вперше запущена з території Арктики, знищила криголам умовного противника на відстані 60 кілометрів.

Відомо, що береговий ракетний комплекс «Бастіон» призначений для ураження надводних кораблів різних класів, конвоїв, корабельних і авіаносних ударних груп, а також одиночних кораблів в умовах інтенсивної вогневої і радіоелектронної протидії. З його допомогою можна обороняти морське узбережжя загальною протяжністю понад 600 кілометрів.

Один такий комплекс включає в себе 36 ракет «Онікс».

https://youtu.be/R5Uin4Vd7SM

Перший запуск ракет «Онікс» комплексу «Бастіон» відбувся 15 листопада 2016 року під час нанесення ударів по об'єктах в Сирії. Тоді ракету вперше випробували в умовах реальних бойових дій.

Раніше повідомлялося, що Росія проводить масштабні військові навчання "Схід-2018», в яких взяли участь близько 300 000 військовослужбовців і близько 36 000 одиниць наземної техніки, понад тисяча вертольотів, літаків і безпілотників.