Конгрес WBC офіційно відкрили у Києві

У понеділок, 1 жовтня, у Києві урочисто відкрили 56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC), який триватиме в столиці України до 5 жовтня.

Конгрес WBC офіційно відкрили у Києві - today.ua

Україна вперше приймає такий масштабний захід, на який з’їхались понад 700 учасників з 166 країн світу.

Урочисте відкриття Конгресу відбулось сьогодні вранці на Поштовій площі. Окрім звичних для такого форуму засідань і семінарів, відбудеться ще кілька яскравих подій. Зокрема, 1 жовтня відбудеться благочинний аукціон, зібрані кошті підуть на реконструкцію боксерського залу в Маріуполі.

У вівторок, 2 жовтня, столичний мер, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії Віталій Кличко та зіркові гості відвідають дитячий заклад з благодійною акцією.

Також, 2 жовтня проведуть автограф-сесію за участю Віталія Кличка, Леннокса Льюїса, Евандера Голіфілда та Олександра Усика. А у Палаці спорту відбудеться турнір «Разом з легендами» за участю молодих українських боксерів. Головний бій планується за участю Раміля Гаджиєва.

Головними зірковими фігурами Конгресу стануть Маурісіо Сулейман (президент WBC), Володимир Кличко, Олександр Усик, Леннокс Льюїс, Евандер Голіфілд, Хуліо Сесар Чавес, Тоні Беллью, Оскар Де ла Хойя.

Всесвітня боксерська рада (WBC) – одна з трьох головних організацій професіонального боксу. Конгрес WBC – престижний боксерський форум, на який з’їжджаються провідні спортсмени, тренери, рефері, промоутери, представники ЗМІ.

Нагадаємо, Василь Ломаченко очолив рейтинг кращих боксерів світу

ДЖЕРЕЛОУкрінформ