“Коли ви мене помітили, я зрозумів, що я попав“: Ярославський пообіцяв Зеленському допомогу

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з керівництвом Харківського регіону генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абрамавічус розповів главі держави про жалюгідний стан підприємств, які входять до складу цього стратегічного концерну. Зокрема, він наголосив на поганих умовах праці і постійному холоді в цехах.

“Коли ви мене помітили, я зрозумів, що я попав“: Ярославський пообіцяв Зеленському допомогу - today.ua

За його словами, вже багато років робітники змушені терпіти настільки нестерпні умови, отримуючи при цьому досить посередні зарплати.

Вислухавши Абрамавічуса, Зеленський вирішив обговорити це питання з губернатором Харківщини Олексієм Кучером, після чого звернувся до бізнесмена Олександра Ярославського.

Зеленський звернувся до губернатора Харківської області з проханням зібрати весь "місцевий бізнес", щоб разом знайти рішення проблем "Укроборонпрому". Глава держави звернув увагу на одного з представників того самого місцевого бізнесу Олександра Ярославського.

"У мене питання: є завод тисяча вісімсот дев'яносто якогось року. Там страшні умови. Я розумію, що підприємство державне. Можна вам зібрати бізнес-асоціацію Харківщини і просто забезпечити робочих нормальними умовами? А ми, зі свого боку, як держава повинні теж це робити. Але просто щоб зробити це швидше, перед зимою... Якщо це можна зробити і якщо на це є ваша громадянська воля", - звернувся Зеленський до бізнесмена.

Відповідаючи на це прохання, Ярославський нагадав, що на даний момент ситуація на оборонних заводах України така сама, як була на ХТЗ до того, як він його придбав. І при цьому держава часто не допомагає, а тільки заважає.

"Я там платив зарплату просто на стоячому заводі. Ми билися, билися, поки не запустили виробництво. Прийшла СБУ, і директору почали придумувати якісь божевільні підсудні статті. Я його рік по підвалах ховав. Зате сьогодні майже 3 тисячі людей мають зарплату, роботу. А це підприємство ми б могли втратити точно так само", - відповів Ярославський.

У відповідь на це Зеленський пообіцяв, що без законних підстав до нього "більше ніхто з СБУ не прийде". Він ще раз запитав бізнесмена, чи може він допомогти.

"Але можна зараз нам хоча б допомогти? Ми можемо про стратегічні плани потім зустрічатися, розмовляти. Можна бізнесменів зібрати?", - запитав він.

Ярославський перервав президента, сказавши, що особисто він готовий до надання всілякої допомоги.

"Я вже зібрався, не треба мене збирати. Багато бізнесменів не треба. То футбол, то ще щось, в результаті я один опиняюся. Збирають всіх, а плачу я один", - сказав він.

Він також пожартував, мовляв "коли ви мене помітили, я зрозумів, що я попав".

При цьому він ще раз зазначив, що готовий надати потрібну підтримку без усіляких законопроектів, агітацій або ще чогось. У свою чергу, Зеленський подякував Ярославському за такий настрій і, звертаючись до аудиторії, сказав, що буде приїжджати до Харкова частіше, "раз все вирішується так просто і швидко".


Раніше також повідомлялось, що Зеленський обурився низькими зарплатами на харківському заводі.

Гороскоп на 16 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає конфліктний день, в якому всім доведеться проявити розсудливість
Гороскоп на суботу, 16 січня 2021 року обіцяє день із доволі складним емоційним фоном. Його не можна назвати спокійним, проте можна постаратися зробит...
Платити за розподіл газу доведеться, навіть якщо ним цілий рік не користувалися
Споживачам доведеться заплатити за тарифом на газ навіть у тому випадку, якщо ним не користувалися весь розрахунковий період. Роз'яснення з цього прив...
Ані Лорак повернулася в Україну і відразу змінила зовнішність: фото перетворення
Співачка Ані Лорак, яка вже понад шістьроків проживає в Москві і не виступає в Україні, раптово повернулась до Києва. Причому невдовзі після приїзду в...
У світі безповоротно втрачено 4 мільйони біткоїнів: доларові мільйонери, які ними не стали, розповіли свої невигадані історії
Тим часом, як біткоїн демонструє безпрецедентне зростання і нестримно додає в ціні, у світі вже безповоротно втрачено близько 4 мільйонів біткоїнів, я...
В Україні запровадять паспорти вакцинації від коронавірусу, - Степанов
Всі українці, які одержали щеплення від коронавірусу, отримуватимуть паспорти вакцинації, як і громадяни Євросоюзу. Про це заявив в ефірі телеканалу “...