”Коли ви мене помітили, я зрозумів, що я попав”: Ярославський пообіцяв Зеленському допомогу

"Коли ви мене помітили, я зрозумів, що я попав": Ярославський пообіцяв Зеленському допомогу - today.ua
Loading...

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з керівництвом Харківського регіону генеральний директор “Укроборонпрому” Айварас Абрамавічус розповів главі держави про жалюгідний стан підприємств, які входять до складу цього стратегічного концерну. Зокрема, він наголосив на поганих умовах праці і постійному холоді в цехах.

За його словами, вже багато років робітники змушені терпіти настільки нестерпні умови, отримуючи при цьому досить посередні зарплати.

Вислухавши Абрамавічуса, Зеленський вирішив обговорити це питання з губернатором Харківщини Олексієм Кучером, після чого звернувся до бізнесмена Олександра Ярославського.

Зеленський звернувся до губернатора Харківської області з проханням зібрати весь “місцевий бізнес”, щоб разом знайти рішення проблем “Укроборонпрому”. Глава держави звернув увагу на одного з представників того самого місцевого бізнесу Олександра Ярославського.

“У мене питання: є завод тисяча вісімсот дев’яносто якогось року. Там страшні умови. Я розумію, що підприємство державне. Можна вам зібрати бізнес-асоціацію Харківщини і просто забезпечити робочих нормальними умовами? А ми, зі свого боку, як держава повинні теж це робити. Але просто щоб зробити це швидше, перед зимою… Якщо це можна зробити і якщо на це є ваша громадянська воля”, – звернувся Зеленський до бізнесмена.

Відповідаючи на це прохання, Ярославський нагадав, що на даний момент ситуація на оборонних заводах України така сама, як була на ХТЗ до того, як він його придбав. І при цьому держава часто не допомагає, а тільки заважає.

“Я там платив зарплату просто на стоячому заводі. Ми билися, билися, поки не запустили виробництво. Прийшла СБУ, і директору почали придумувати якісь божевільні підсудні статті. Я його рік по підвалах ховав. Зате сьогодні майже 3 тисячі людей мають зарплату, роботу. А це підприємство ми б могли втратити точно так само”, – відповів Ярославський.

У відповідь на це Зеленський пообіцяв, що без законних підстав до нього “більше ніхто з СБУ не прийде”. Він ще раз запитав бізнесмена, чи може він допомогти.

“Але можна зараз нам хоча б допомогти? Ми можемо про стратегічні плани потім зустрічатися, розмовляти. Можна бізнесменів зібрати?”, – запитав він.

Ярославський перервав президента, сказавши, що особисто він готовий до надання всілякої допомоги.

“Я вже зібрався, не треба мене збирати. Багато бізнесменів не треба. То футбол, то ще щось, в результаті я один опиняюся. Збирають всіх, а плачу я один”, – сказав він.

Він також пожартував, мовляв “коли ви мене помітили, я зрозумів, що я попав”.

При цьому він ще раз зазначив, що готовий надати потрібну підтримку без усіляких законопроектів, агітацій або ще чогось. У свою чергу, Зеленський подякував Ярославському за такий настрій і, звертаючись до аудиторії, сказав, що буде приїжджати до Харкова частіше, “раз все вирішується так просто і швидко”.

Раніше також повідомлялось, що Зеленський обурився низькими зарплатами на харківському заводі.

Як краще не називати хлопчиків: 5 чоловічих імен, що приречені на бідність
Ім’я людини може здійснити неймовірний вплив на все її життя. Езотерики і астрологи вірять, що за іменами можна визначити, які хвороби можуть з’явитись у людини,...
Манікюр леді з вищого суспільства: найвишуканіші ідеї дизайну нігтів (фото)
Дами, які народилися в багатих сім’ях або досягли добробуту своєю працею і талантом, віддають перевагу певним видам манікюру. На щастя, виглядати не гірше може будь-яка...
ТОП-3 породи собак, які врятують людину від депресії
Не тільки коти, але і собаки здатні впливати на енергетику людини і навіть лікувати своїх господарів. Існує так звана каністерапія. За словами езотериків і біоенергетиків,...
Гречка може бути шкідливою: лікар розкрила небезпеку круп’яних каш
Гречка – одна з найпопулярніших в Україні круп. Її готують з м’ясом та овочами або ж просто варять і подають у якості гарниру до основної...
Поки всі тікають з Китаю, співак Вітас вирушив туди на заробітки: мабуть, зовсім кепсько з грошима
Вітас спантеличив усіх своїм вчинком. Епатажний співак, відомий своїм незвичайним голосом і неадекватними вчинками, і цього разу залишився вірним собі. Поки всі біжать з Китаю,...