Карантин послаблять не скрізь: які українські міста не будуть пом'якшувати діючі обмеження

Нещодавно карантин в Україні було продовжено до 22 травня, однак вже з 11 травня в країні почали вводити певні послаблення обмежувальних заходів. Зокрема, було дозволено роботу перукарень, салонів краси, літніх майданчиків кафе і т.д. В подальшому будуть вводитись і інші пом'якшення, однак це торкнеться не всіх міст.

Карантин послаблять не скрізь: які українські міста не будуть пом'якшувати діючі обмеження - today.ua

Так, згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я, через ріст динаміки захворюваності коронавірусною інфекцією COVID-19 щонайменше три області України не зможуть послабити карантин з 22 травня. Зокрема, мова йде про Чернівецьку, Волинську та Рівненську області.

"Станом на 18 травня ситуація з захворюванням COVID-19 в декількох західних областях (зокрема Чернівецькій, Волинській, Рівненській) не дозволяла перейти до чергового етапу пом'якшення карантину", - йдеться в повідомленні МОЗ.

Раніше повідомлялось, що в рамках послаблення карантину в Україні вже з 1 червня в рамках послаблення карантину поновлять залізничні перевезення. Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що на вокзалах станції Київ-Пасажирський були посилені заходи безпеки, а також встановлено ​​нову систему відеоспостереження, яка представляє собою 22 камери з функцією розпізнавання обличчя. Також, за словами міністра, з Вокзальної площі столиці були демонтовані МАФи.