Гриценко подав скаргу до ЦВК

18922
Гриценко подав скаргу до ЦВК - today.ua

Кандидат у президенти України та лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко подав скаргу до Центральної виборчої комісії на несвоєчасне передання окружними комісіями даних стосовно явки виборців на виборах 31 березня.

За словами представника Гриценка в ЦВК Руслана Чорнолуцького, до 20:30 у неділю дільничні комісії мали б передати дані про кількість виборців, внесених до списків на момент завершення голосування, і кількість виборців, які отримали бюлетені. А до 21:30, відповідно до встановленої процедури, окружні комісії через систему “Вибори” повинні були б передати цю інформацію до ЦВК. Проте ця інформація була передана пізніше.

Анатолій Гриценко просить Центрвиборчком притягнути до відповідальності голів окружних комісій за недотримання процедури передання даних про явку виборців.

Відповідно до остаточних результатів Національного екзит-полу, Гриценко входить до п’ятірки лідерів, посівши 5-е місце із результатом 7,1%. Лідирує Володимир Зеленський із показником 30,14%. За Петра Порошенка проголосували 16,65% виборців, за Юлію Тимошенко – 13,14%.

Після оголошення результатів екзит-полів Гриценко заявив, що “не хоче ще п’ять років обману і мародерства”, тому за жодних умов не підтримає чинного президента Петра Порошенка у другому турі. Щодо Володимира Зеленського Гриценко сказав, що “не може закликати голосувати за Зеленського, бо його не знає”.

Як повідомлялося, з’явилася перша реакція Росії на попередні результати виборів в Україні. Для росіян перемога на виборах президента України будь-якого кандидата, крім Петра Порошенка, буде прийнятною. Володимира Зеленського вважають “несистемним” кандидатом, проте не виключають, що будуть вести діалог із Зеленським у разі його перемоги.

Today.ua повідомляв, що ЦВК опрацювала 44.07% голосів виборців, які проголосували на президентських виборах 31 березня. За попередніми результатами голосування, лідирує Володимир Зеленський із показником 30,14%. За Петра Порошенка проголосували 16,65% виборців, за Юлію Тимошенко – 13,14%.

загрузка...