Гриценко подав скаргу до ЦВК

Гриценко подав скаргу до ЦВК - today.ua
Loading...

Кандидат у президенти України та лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко подав скаргу до Центральної виборчої комісії на несвоєчасне передання окружними комісіями даних стосовно явки виборців на виборах 31 березня.

За словами представника Гриценка в ЦВК Руслана Чорнолуцького, до 20:30 у неділю дільничні комісії мали б передати дані про кількість виборців, внесених до списків на момент завершення голосування, і кількість виборців, які отримали бюлетені. А до 21:30, відповідно до встановленої процедури, окружні комісії через систему “Вибори” повинні були б передати цю інформацію до ЦВК. Проте ця інформація була передана пізніше.

Анатолій Гриценко просить Центрвиборчком притягнути до відповідальності голів окружних комісій за недотримання процедури передання даних про явку виборців.

Відповідно до остаточних результатів Національного екзит-полу, Гриценко входить до п’ятірки лідерів, посівши 5-е місце із результатом 7,1%. Лідирує Володимир Зеленський із показником 30,14%. За Петра Порошенка проголосували 16,65% виборців, за Юлію Тимошенко – 13,14%.

Після оголошення результатів екзит-полів Гриценко заявив, що “не хоче ще п’ять років обману і мародерства”, тому за жодних умов не підтримає чинного президента Петра Порошенка у другому турі. Щодо Володимира Зеленського Гриценко сказав, що “не може закликати голосувати за Зеленського, бо його не знає”.

Як повідомлялося, з’явилася перша реакція Росії на попередні результати виборів в Україні. Для росіян перемога на виборах президента України будь-якого кандидата, крім Петра Порошенка, буде прийнятною. Володимира Зеленського вважають “несистемним” кандидатом, проте не виключають, що будуть вести діалог із Зеленським у разі його перемоги.

Today.ua повідомляв, що ЦВК опрацювала 44.07% голосів виборців, які проголосували на президентських виборах 31 березня. За попередніми результатами голосування, лідирує Володимир Зеленський із показником 30,14%. За Петра Порошенка проголосували 16,65% виборців, за Юлію Тимошенко – 13,14%.

14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...
Перший бив, другий у батьки годився: зірка серіалу “Свати” розповіла про своїх чоловіків
Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі “Свати”, зізналася, хто був її першим чоловіком. За словами актриси, справжні почуття у неї спалахнули в 17 років...