Ще один претендент на гроші Єфремова у справі про ДТП: коло потерпілих стає ширшим

У справі про ДТП, яку скоїв актор Михайло Єфремов з'явився ще один офіційний потерпілий. Йдеться про молодшого, позашлюбного, сина загиблого водія Сергія Захарова.

Ще один претендент на гроші Єфремова у справі про ДТП: коло потерпілих стає ширшим - today.ua

Нагадаємо, резонансна ДТП за участю Михайла Єфремова сталася увечері 8 червня в Москві на Садовому кільці. Джип Єфремова на великій швидкості вилетів на зустрічну смугу руху і буквально зім'яв автомобіль, який попався на його шляху. Водій зустрічного фургончика, що розвозив їжу на замовлення, отримав важкі травми, не сумісні з життям. Чоловіка всю ніч намагалися врятувати в інституті Скліфосовського, однак на світанку 9 червня він помер.

Слідство за фактом цієї ДТП триває, і, ймовірно, вина 56-річного Єфремова буде доведена. Тож йому "світить" реальний термін ув'язнення. Тим більше що, як встановила експертиза, актор за кермом був у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння. Якщо йому дадуть максимальне покарання, а закон передбачає за це 12 років, то, швидше за все, це стане вироком його акторській кар'єрі, а можливо, і фінальним актом його життя. Лікарі визнали його хронічним алкоголіком, а алкоголізм, як відомо, ні життя, ні здоров'я не додає.

Тому захист актора став шукати шляхи для пом'якшення вироку. Його адвокат Ельман Пашаєв спробував вийти на рідних загиблого Сергія Захарова, аби запропонувати їм матеріальну компенсацію за заподіяну втрату. Однак рідні нібито відмовилися від компенсації і заявили, що наполягатимуть, аби його покарали за всією суворістю закону. Згодом з'явилася інформація, що вони заломили нечувану суму компенсації в розмірі 100-150 мільйонів рублів. Звичайно, актор не готовий їм стільки платити.

Ще один претендент на гроші Єфремова у справі про ДТП: коло потерпілих стає ширшим

Весь цей торг відбувався між адвокатом Михайла Єфремова і рідними Сергія Захарова: його старшим братом, офіційною дружиною та старшим сином від офіційної дружини. Та, як з'ясувалося, у загиблого чоловіка була ще й інша дружина, цивільна, в якої також був син від загиблого чоловіка. Цивільну дружину потерпілою стороною не визнають, хоча вони прожили разом 22 роки. А ось його молодшого сина, народженого в цивільному шлюбі, зрештою, також визнали потерпілим.

Отже, тепер у цій справі з'явився ще один претендент на грошову компенсацію. І суду доведеться ділити гроші тепер не між трьома, а між чотирма потерпілими.