День народження Петра Порошенка: президенту виповнилося 53 роки

Сьогодні Президент України Петро Порошенко відзначає свій 53-й день народження.

День народження Петра Порошенка: президенту виповнилося 53 роки - today.ua
Фото:Flickr

Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко на своїй сторінці в Facebook. Він розмістив відео, на якому українська громада Америки вітає Президента та співає йому "Многая літа" та "Happy bithday to you".

https://www.facebook.com/svyatoslav.tsegolko/videos/1725605827548939/?t=0

Громадяни України в коментарях до відео також привітали Президента, висловивши йому підтримку і найкращі побажання.
День народження Петра Порошенка: президенту виповнилося 53 рокиДень народження Петра Порошенка: президенту виповнилося 53 роки

Публічно привітала Петра Порошенка і його дружина, Марина Порошенко, з якою Президент у шлюбі вже 34 роки.

"Твій сильний характер и дипломатична мудрість дозволили Україні вістояті там, де Ранее здавай! Тому в мире, сповнений сумнівів, продовжую вселяті Віру, даруваті Надію и примножувати Любов! Многая літа, пане Президенте!" - написала Марина Порошенко.

Президент подякував свою родину і весь український народ за привітання, розмістивши на своїй сторінці в Facebook зворушливе фото з дружиною.
День народження Петра Порошенка: президенту виповнилося 53 роки

Нагадуємо, сьогодні Глава держави виступить на сесії Генасамблеї ООН, де повідомить про розірвання Україною  Договору про дружбу і співробітництво з РФ.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище країни.