Зимовий манікюр 2020: який колір лаку приверне увагу чоловіків і захистить від хвороб

Доглянуті нігті - це не тільки прояв зовнішньої краси, але й доказ того, що дівчина стежить за своїм здоров'ям. На думку езотериків, правильна форма і колір нігтів допоможуть зберегти необхідний для підтримки здоров'я енергетичний баланс і навіть залучити в своє життя другу половинку. Для цього потрібно знати кілька маленьких секретів.

Зимовий манікюр 2020: який колір лаку приверне увагу чоловіків і захистить від хвороб - today.ua

У зимовому манікюрі важливо у першу чергу звертати увагу на колір лаку. Не всі знають, що червоні відтінки допоможуть уберегтися від ГРВІ та грипу, а також заспокоюють нерви. Жовті кольори сприяють регуляції травлення і поліпшенню пам'яті та розумових процесів. Синій манікюр підійде тим, хто страждає порушеннями сну і частими ангінами. Бежеві відтінки дозволять усунути головний біль і попередити розвиток остеопорозу.

Для поліпшення здоров'я і підтримки нормального рівня енергетики, віддавайте перевагу спокійним, а не занадто яскравим кольорам. І обирайте в цьому сезоні матове покриття, а не глянцеве.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="98131,98134,98135,98133"]

Езотерики не рекомендують дівчатам робити нігті занадто гострими і довгими. Чоловіки цього не люблять. А ось короткі і закруглені нігтики стимулюють накопичення позитивної енергії, яка безпосередньо відбивається на самопочутті жінки і її енергетиці, яку власне відчувають чоловіки.

Парапсихологи вважають шкідливим для здоров'я абстрактний манікюр і дизайни з великою кількістю кольорів. Взимку 2020 віддавайте перевагу передноворічній тематиці: сніжинкам, ялиновим гілочкам і іграшкам. За бажанням можна вибирати будь-який візерунок, головне не "переборщити".

Раніше повідомлялося, який варіант дизайну французького манікюру буде модним взимку 2020 року.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru