Vodafone покращує якість 4G в Україні

712
Vodafone покращує якість 4G в Україні - today.ua

Один із найбільших українських мобільних операторів Vodafone запустив пілотний проект з тестування новітніх технологій на власній мережі з метою збільшення швидкості передачі даних і поліпшення якості 3G і 4G зв’язку. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Партнером даного проекту під назвою «Золотий кластер» виступив один зі світових лідерів у розробці телеком-обладнання — китайська компанія Huawei, з якою Vodafone вже співпрацював у 2018 році в рамках оптимізації та модернізації мереж 2G і 3G.

Пілотний проект запустили поки що тільки в Харкові. Підсумки тестування будуть підведені в червні. Vodafone також планує за рахунок включення додаткового функціоналу скоротити енергоспоживання на мережах третього покоління.

Для проекту з «Vodafone Україна» ми надали новітні технологічні рішення як на обладнання, так і програмного забезпечення для мереж 3G і 4G. Впевнені, що в рамках цього проекту ми зможемо вибрати оптимальні рішення майбутнього розвитку мережі для компанії, з якою нас пов’язують 18 років співпраці,– повідомили в прес-службі Huawei-Україна.

За результатами третього кварталу 2018 року, компанія відзначила двократне зростання споживання послуг передачі даних в порівнянні з минулим роком, а кількість 4G користувачів за цей період зросла на 75,3%.

На сайті 4g.vodafone.ua мобільний оператор розмістив карту покриття мережі 4G по Україні, яка постійно оновлюється.

Today.ua повідомляв, що з 1 грудня 2018 року один з найбільших українських мобільних операторів Vodafone підвищив свої тарифи на 9-42,8%. Вартість мінімального тарифу Red Business S тепер становить 100 грн.

загрузка...