ТОП-3 породи кішок, які зберігають вірність не гірше собак

Кішки за своїм темпераментом більш незалежні і волелюбні, ніж собаки. Багато хто думає, що коти не можуть прив'язатися до людини, і їм абсолютно все одно, хто знаходиться поруч. Однак, це не так. Деякі породи кішок зберігають вірність своїм господарям не гірше ніж собаки. Тому якщо ви хочете завести саме таку кішку, то зверніть увагу на рейтинг ТОП-3 найвірніших порід котів.

ТОП-3 породи кішок, які зберігають вірність не гірше собак - today.ua

Сибірська порода

ТОП-3 породи кішок, які зберігають вірність не гірше собак

У кішку цієї породи неможливо не закохатися. Пухнаста і граціозна сибірська кішка підкорить будь-кого своїм шармом. Вона доброзичливо ставиться до дітей і дорослих, спокійно реагує на шум, толерантна до інших тварин, і навіть може подружитися з собакою. Сибірська кішка може стати охоронцем в приватному будинку, і навіть ловити мишей. Тому не недооцінюйте ступінь вірності цієї породи і будьте впевнені, що сибірська порода - одна з найбільш вірних.

Мейн-кун

ТОП-3 породи кішок, які зберігають вірність не гірше собак

Ці домашні кішки зовні досить грізні і неприступні. Однак, насправді вони не такі агресивні, як здається, а навпаки, дуже навіть поступливі і віддані своїй родині. За мейн-кунами потрібен особливий догляд. Їх шовковиста шерсть потребує щоденного розчісування, а самі кішки також будуть дбайливо до вас ставиться і не будуть заважати, коли ви зайняті справою. Делікатність і терплячість притаманна мейн-кунам більше за інших.

Меконгський бобтейл

ТОП-3 породи кішок, які зберігають вірність не гірше собак

Серед кішок цієї породи зустрічається багато довгожителів. Тому будьте готові, що придбавши таке кошеня, ви знайдете вірного друга й товариша на найближчі 20 років. Серед сильних сторін цієї породи - спокійний норов. Бобтейли не будуть вас мучити своїм нав'язливим нявканням, а дочекаються, поки ви знайдете для них час. Ці вірні вихованці самі обирають собі одного господаря з членів сім'ї і залишаються вірними йому до кінця життя.

Раніше повідомлялося, які породи кішок ідеально підійдуть для ледачих господарів.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by