ТОП-3 породи кішок для ледачих господарів

Деякі породи кішок грайливі тільки в маленькому віці, а стаючи старшими, найкращим заняттям для них стає сон. Ледачих порід серед котів чимало, тому якщо у вас спокійний темперамент і самі ви любитель велику кількість часу проводити вдома, тоді представлені породи вас точно зацікавлять. Від природи у них неспішний темперамент і якщо давати їм висипатися, тоді решту часу ці котики будуть радувати вас своєю увагою та ласкою.

ТОП-3 породи кішок для ледачих господарів  - today.ua

Британська короткошерста порода

ТОП-3 породи кішок для ледачих господарів

Британці дуже ліниві коти. Їм абсолютно без різниці, пропадаєте ви цілими днями на роботі, чи лежите вдома на дивані. Улюблене місце в квартирі для них - це підлога. Не заважайте вашому коту відпочивати, при цьому можете, проходячи повз, погладити його, але якщо тварина не в настрої, тоді просто займіться своїми справами. Особливого догляду за собою коти британці не вимагають, тому не бійтеся занадто багато часу витрачати на їх виховання.

Селкірк рекс

ТОП-3 породи кішок для ледачих господарів

Цю породу котів можна по праву називати найбільш ледачою. Активним людям така кішка точно не підійде. Селкірк рекс може годинами спати поруч з людиною, дозволяючи себе гладити. Коти цієї породи в міру емоційні і ніколи не будуть набридати господарям своєю увагою. Але якщо ви захочете поспілкуватися з вихованцем, то він з радістю помурчить з вами, видаючи різні смішні звуки. Сім'я для цієї породи понад усе.

Шартрез

ТОП-3 породи кішок для ледачих господарів

Головними рисами цих кішок є спокій і любов до самотності. Сон для цих тварин на першому місці, тому все решта їх не хвилює. Шартрези поважають всіх членів сім'ї, їх особистий простір і час. Тому якщо ви теж любите побути на самоті і настирлива увага вам ні до чого, тоді зверніть увагу на цю породу. Ці коти неконфліктні, привітні і дуже розумні.

Раніше повідомлялося, які породи котів добре ладнають з собаками і уживаються з іншими тваринами.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru