ТОП-3 породи кішок, які дружать з собаками

Кішки з собаками не завжди живуть у режимі війни і протистояння. Деякі породи прекрасно ладять між собою, вважаючи один одного друзями. Якщо ви хочете завести вдома і кота і собаку, то слід знати, які тварини точно уживуться один з одним і не стануть ворогами. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-3 породи котів, які спокійно ставляться до собак і готові з ними ділити свою територію.

ТОП-3 породи кішок, які дружать з собаками - today.ua

Абіссінська кішка

ТОП-3 породи кішок, які дружать з собаками

Кішки цієї породи дуже доброзичливі не тільки з людиною, але і з іншими тваринами. Їм головне не залишатися на самоті. Тому, якщо ви цілими днями пропадаєте на роботі, то можете сміливо заводити ще одну кішку або собаку, щоб абіссінець не страждав від нудьги. При цьому, абіссінська кішка не буде терпіти, якщо її кордони будуть порушувати. Потрібно щоб вона була головною в будинку, тоді кішка буде і милою, і ласкавою, і доброзичливою.

Бірманська кішка

ТОП-3 породи кішок, які дружать з собаками

Ця порода кішок дуже розумна, прониклива й розуміюча. За характером бірми дуже спокійні і тому умови проживання для них не найголовніше. Якщо тварині приділяти достатньо уваги, то кішка зможе ужитися навіть з собакою, не ревнуючи її до господарів. Для бірманської кішки важлива увага, і якщо вона буде з боку іншої тварини, то чим це не привід подружитися! Для собак коти цієї породи можуть стати хорошими друзями.

Норвезька лісова кішка

ТОП-3 породи кішок, які дружать з собаками

Норвезька кішка дуже спокійна за темпераментом і абсолютно неконфліктна. Ця порода вміє володіти своїми емоціями і не стане випускати кігті просто так без причини. Якщо поруч з цією кішкою опиниться собака, то вона буде тільки рада цьому і зробить все, щоб розташувати пса до себе. Свої особисті кордону норвезька кішка береже, проте собаки, як правило, їх поважають і хочуть дружити.

Раніше повідомлялося, які породи кішок з непередбачуваним характером вважаються найбільш агресивними.

ДЖЕРЕЛОexpress-novosti.ru