“Справжня мелодрама“: Алла Мазур показала зворушливий епізод зі свого життя

Алла Мазур, яка мужньо продовжує боротися з онкологією, останнім часом ділиться зі своєю аудиторією в соцмережах позитивними фотографіями і розповідає про те, що допомагає їй підняти бойовий дух у цей непростий період життя. Як відомо, у телеведучої є два домашніх кота - Мусик і Ася, яких вона шалено любить, і час від часу ділиться їх фото.

“Справжня мелодрама“: Алла Мазур показала зворушливий епізод зі свого життя  - today.ua

У своїй останній публікації в Instagram Мазур показала, як її милі котики спостерігають за голубами. По виду з вікна можна помітити, що телеведуча живе в багатоповерховому будинку, з вікон якого відкривається вид на мегаполіс. Вона зазначила, що отримує море задоволення, спостерігаючи за солодкою парочкою котів, і якби було більше часу, то можна було б зняти "цілу мелодраму" про їх життя.

У своїх підписників Алла Мазур поцікавилася, як поживають їхні домашні улюбленці. Ця тема, мабуть, піднімає настрій телеведучій, і її шанувальники в Instagram охоче підтримали розмову про кішечок, знайомлячи в коментарях зі своїми історіями.

“Справжня мелодрама“: Алла Мазур показала зворушливий епізод зі свого життя

"Шерсть дибки, зуби вибивають чечітку, хвист - в ритмі фанданго??? "Хижак" Мусик вже згрупувався і готовий кинутися вперед! Незмінна подруга Ася то там теж підказує - і мотыляет хвостом, ніби ось-ось злетить))) - Наші інтелігентні домашні котики побачили голубів! ? Ось нікуди не дінешся від генів мисливця - навіть на висоті ... надцятого поверху))", - підписала фото телеведуча.

Аллу Мазур активно підтримують і колеги по роботі. Як відомо, вона продовжує працювати в "ТСН", як ведуча тижневого випуску новин. За останні місяці вона набрала вагу і змушена носити перуку, але це не заважає їй випромінювати світло і позитив через екрани телевізорів українців і надихати їх не здаватися і боротися до кінця.

Раніше повідомлялося, що Аллу Мазур помітили в обіймах військового кореспондента Андрія Цаплієнка.