Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок

Кішки далеко не завжди м'які і пухнасті, серед них досить багато агресивних і злих порід, яким не потрібно цілими днями ніжитися в обіймах господаря і муркотіти на колінах. Найчастіше такі породи стають головними в будинку і господарям потрібно чітко вказувати тварині на її місце, інакше турбот не наберешся. Причина такої поведінки котів полягає в їх генетичних особливостях. Представляємо до вашої уваги ТОП-5 порід кішок, яких краще не заводити, якщо не хочете мати в будинку хижака.

Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок - today.ua

Бенгальська порода

Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок

Кішки цієї породи дуже розумні, і бувають вкрай недоброзичливими. Бенгальці активні і грайливі тільки в тих випадках, коли самі того побажають. Вони не дозволяють себе гладити, коли їм цього не хочеться, і не люблять підвищеної уваги до себе. Якщо цим котам зайвий раз набридати, то вони можуть дряпнути і навіть вкусити. Дресируванню тварина піддається, тому їх вихованням можете почати займатися з раннього віку.

Саванна

Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок

Ці коти - нащадки африканських хижаків сервалів. Якщо вихованням цієї породи не займатися, вона може бути дуже небезпечною для самих господарів та їх гостей. Незнайомців саванна не любить. Тому якщо кішка вас не знає, не намагайтеся її погладити. Зовні кішки завжди будуть виглядати спокійними, але всередині можуть бути вкрай незадоволеними.

Британці короткошерсті

Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок

Кішки британської породи дуже волелюбні і не люблять зайвої ніжності. Британці не люблять незнайомців. Якщо цій кішці щось не сподобається, в бій підуть кігті і зуби. Агресія у них проявляється на фоні стресу. Особливо ці коти нервують, коли до них наближаються діти і починають їх смикати. Ось цього британці дуже не люблять. Переїзди британці також переносять дуже важко.

Мейн-кун

Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок

Мейн-куни - примхливі, горді, неприступні і незалежні коти. Вони не люблять сидіти у господаря на руках і рідко дозволяють себе гладити. Якщо ж до них приставати, то вони можуть вкусити. При цьому на самоті мейн-куни також не люблять залишатися. Увагу котам приділяти треба, але в міру. І любити тварину потрібно, тоді вона відповість вам взаємністю.

Сіамська кішка

Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок

Ці коти агресивні і злопам'ятні. Вони часто проявляють ревнощі і можуть у будь-який момент напасти навіть на господаря. Сіамців не можна ображати, інакше вони обов'язково помстяться. Але якщо знайти до тварині підхід, то кішка стане для вас справжнім другом.

Раніше повідомлялося, які породи кішок вважаються найбільш благородними і привабливими.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru