Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок

Автор: Лобанова Єлизавета

Є кішки, дивлячись на яких, хочеться обернуться слідом і захоплюватися їх граціозністю і благородством. Складається відчуття, що ці тварини дійсно королівської крові. Господарі їх часто балують, піддаючись їх чарам і чарівності. І це цілком виправдано! Представляємо до вашої уваги ТОП-5 найкрасивіших кішок, повз яких складно пройти і не обійняти.

Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок - today.ua

Бенгальська кішка

Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок

Ці створіння впевнені в собі, діловиті і допитливі. Вартість бенгальських котів зашкалює, тому дозволити такого вихованця можуть собі не всі. Кішки цієї породи гарні, граціозні, а їх шерсть виглядає як найдорожча тканина. Ці тварини дуже рухливі, активні, вони люблять воду і з задоволенням плещуться у раковинах і ваннах. Бенгальці люблять різні іграшки, тому подбайте про те, щоб ваша кішечка не нудьгувала.

Британська короткошерста

Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Погляд цих тварин, а також їх плюшева коротка шерсть зачаровують людей у всьому світі. Найбільш популярне забарвлення британців — мармурове. Люблять цих кішок за те, що вони мають приємний характер, при цьому грайливі і доброзичливі. Дивлячись на такого плюшевого ведмедика з круглими очима, важко встояти перед його милістю і красою.

Мейн-кун

Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок

Мейн-куни вважають себе королевами, і в цьому їх не потрібно переконувати. Неймовірно пухнастий хвіст, вуха з пензликами, густа шикарна хутряна шубка і пронизливий погляд — все це робить вихованців величними і приваблює увагу. Зовні ці кішки дуже граціозні, а ще вони досить ревниві. Якщо в будинку з'являється дитина, то мейн-куну може не сподобатися, що вся увага буде переключено на когось іншого.

Турецька ангора

Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок

Ця порода кішок відрізняється моторністю і неймовірною красою. Їх білосніжна шерсть і мигдалеподібні очі не залишають нікого байдужими. Ангорська кішка дуже ласкава і грайлива. Спостерігати за її елегантною ходою суцільне задоволення. Представники цієї породи не люблять сидіти на руках у господарів. Якщо їм захочеться ласки і уваги, то вони самі дадуть про це знати.

Бурмилла

Справжні королеви: ТОП-5 найбільш благородних порід кішок

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Очі у бурмилл немов підведені чорним олівцем — на заздрість усім жінкам! Гладка, коротка шерсть цих кішок не залишає байдужими нікого. Незнайомців ці коти бояться, тому слідкуйте за тим, щоб вашу кішечку ненароком не налякали!

Раніше повідомлялося, які породи кішок люблять поговорити і вважаються комунікабельнішими за інших.