Заворотнюк виявилася фатальною жінкою для Жигунова: він знову покинув дружину

Анастасія Заворотнюк, яка нині бореться з онкозахворюванням головного мозку, вже давно і щасливо одружена з фігуристом Петром Чернишовим. Вони одружилися в 2008 році, незабаром після того, як Анастасія порвала стосунки з актором Сергієм Жигуновим. До цього актриса два роки прожила у фактичному шлюбі з Жигуновим.

Заворотнюк виявилася фатальною жінкою для Жигунова: він знову покинув дружину - today.ua

Заворотнюк і Жигунов зустрілися на зйомках серіалу "Моя прекрасна няня". Обоє знімалися там в головних ролях, і обоє, подібно їхнім героям, закохалися одне в одного. Заради того, аби бути разом, Сергій Жигунов розлучився з дружиною Вірою Новіковою, а Заворотнюк покинула чоловіка Дмитра Стрюкова. Проте щось у них не склалося, і пара розбіглася. Покаявшись, Сергій Жигунов повернувся до своєї дружини, і та його пробачила.

Заворотнюк виявилася фатальною жінкою для Жигунова: він знову покинув дружину Сергій Жигунов і Віра Новікова

Однак, як стало відомо нещодавно, у Жигунова знову новий роман. Зі своєю новою пасією Вікторією Ворожбит колишній коханий Анастасії Заворотнюк познайомився два роки тому, у 2018. Тоді актор був директором фестивалю телесеріалів "Ранок Батьківщини", що проходив на Сахаліні. На тому ж фестивалі очолювала прес-центр Вікторія Ворожбит.

Між ними зав'язалися ділові відносини, які швидко перейшли у ближчі. І найголовніше, що Вікторія, мов дві краплі води, схожа на Анастасію Заворотнюк. Це помічають усі. Отже, незважаючи на розрив, Жигунов підсвідомо шукав жінку, яка могла би йому замінити "прекрасну няню" хоча би зовні.

Заворотнюк виявилася фатальною жінкою для Жигунова: він знову покинув дружину Сергій Жигунов і Ворожбит Вікторія

Подейкують, що він знову пішов від дружини і живе разом із Ворожбит. Принаймні, про це свідчать їхні знімки, які вони роблять в одній геолокаціі, і навіть один і той же кіт на деяких фото. Кажуть також, що Жигунов форсує події, щоби швидше одружитися на копії Анастасії Заворотнюк.

У цій ситуації залишається лише поспівчувати Вірі Новіковій, яка повірила зраднику і прийняла його назад. Тепер вона вже вдруге виявилася покинутою жінкою. Але, схоже, це лише її проблеми.

Нагадаємо, Петро Чернишов пішов заради порятунку Анастасії Заворотнюк на безпрецедентні жертви. Чоловік повсякчас знаходиться поряд із хворою дружиною і навіть змушений був продати свою квартиру в Криму, щоби лікувати дружину.

ДЖЕРЕЛОdni.ru