Заворотнюк одужує завдяки чоловікові: на що пішов Петро Чернишов заради дружини

Анастасія Заворотнюк, яка вже майже рік бореться з онкозахворюванням головного мозку, увійшла в ремісію. І лікарі, і рідні бояться давати якісь прогнози щодо подальшого розвитку подій. Однак у всіх з'явилася маленька надія.

Заворотнюк одужує завдяки чоловікові: на що пішов Петро Чернишов заради дружини - today.ua

Нещодавно в пресі з'явилася інформація від лікаря, який нібито знайомий з лікарем Анастасії. Він повідомив, що "прекрасну няню" поставив на ноги препарат, розроблений ученими зі Стенфордського університету. Природно, на рідних Анастасії відразу обрушився шквал запитань з усіх куточків світу. Адже гліобластома – грізне захворювання, яке вважається невиліковним. У зв'язку з цим рідні змушені були опублікувати спростування в пабліку podderzhka_azavorotnyuk.

Вони написали, що ніякого такого препарату вони не знають, і тим більше, ніколи не використовували його в лікуванні Анастасії.

"Ми хочемо заявити, що НЕ знайомі з цим препаратом і НЕ можемо ні підтвердити, ні спростувати будь-які відомості про нього. Будь ласка, будьте обережні! Перевіряйте, по можливості, будь-яку інформацію, яка може вплинути на ваше здоров'я", - написали у спростуванні.

https://www.instagram.com/p/B_SpxvPHjTI/

І все ж, можна сказати, що сталося диво, хоча джерела цього дива відомі: медична допомога плюс величезна підтримка рідних людней. Зокрема –чоловіка Анастасії Заворотнюк.

Стало відомо, скільки грошей витратив фігурист Петро Чернишов для лікування своєї дружини. Озвучують астрономічну суму – 12 мільйонів рублів. Лише один курс лікування в Центральній клінічній лікарні обійшовся сім'ї актриси у 2 мільйони в російській валюті.

Друзі та знайомі не раз пропонували Петру Чернишову матеріальну допомогу в лікуванні Анастасії. Проте чоловік незмінно відмовляється, переконуючи, що у нього знайдуться гроші для порятунку коханої жінки.

Як з'ясувалося, Петро Чернишов змушений був продати свою елітну квартиру в Криму. Звідси й гроші на лікування. Далеко не кожен чоловік пішов би на такі жертви, навіть якщо це жертви заради порятунку дружини. Адже не секрет, що багато представників сильної статі "люблять" своїх дружин, доки вони здорові. Чернишов же, майже рік підтримує кохану і не дає їй ані на мить засумніватися в успішному результаті лікування.

Можливо, саме ця потужна підтримка чоловіка і всіх рідних людей, дозволили Анастасії Заворотнюк вистояти в цій смертельній битві.

Заворотнюк одужує завдяки чоловікові: на що пішов Петро Чернишов заради дружини

Зараз, як стверджують деякі джерела, Анастасія перебуває вдома з сім'єю. Попервах вона пересувалася будинком в інвалідному візку, але тепер стала ходити. Вона багато займається з молодшою донькою Милою, читає, спілкується з рідними. Незважаючи на перенесені операції на мозку, актриса зберегла ясність мислення і залишилася цілком адекватною людиною. Навіть більше, після гормональної терапії "прекрасна няня" сильно набрала вагу, але тепер вона помалу повертається в колишню форму. Подейкують, якщо все піде добре, Анастасія Заворотнюк відновиться настільки, що зможе працювати.

Нагадаємо,  Заворотнюк відмовилася від телефону, Інтернету і телевізора. Вона боїться потоку негативної інформації, який знову може ввергнути її в безодню хвороби.

ДЖЕРЕЛО7days.ru
У Мінсоцполітики розповіли, як зміниться принцип виплати пенсій з 1 вересня
В Україні змінять принцип виплати пенсій. У зв'язку з цим, в Міністерстві соціальної політики закликали громадян пенсійного віку заздалегідь підготува...
Субсидію отримати стане складніше: Кабмін посилив вимоги
Субсидія в Україні стає все менш доступною. Уряд посилює підходи до її призначенням. Так, у новому проекті постанови, затвердженому Кабміном, посилюют...
Астрологи назвали найтурботливіші знаки Зодіаку
Кожна людина здатна проявляти турботу і підтримку своїй близькій людині, і навіть перехожому, якого бачить уперше. Однак є п'ять знаків Зодіаку, у яки...
Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу
Дружина Дмитра Комарова отримала чергову корону, ось тільки не розкішну прикрасу на голову, а вірусну інфекцію. Колишня королева краси Олександра Куче...
Пільговий проїзд: стало відомо, скільки поїздок будуть оплачувати українцям
В Україні хочуть монетизувати пільговий проїзд. Тобто, за проїзд пільговиків не будуть оптом розплачуватися з перевізниками з бюджету, а кожен пільгов...