Винник несподівано запалив на сцені під “Шлепки“ Олі Полякової: оперні “перці“ нервово курять

Олег Винник, який на початку карантину перебував у легкому інформаційному анабіозі, трохи згодом схаменувся і тепер активно надолужує згаяне. Співак щодня кидає в топку захоплення та обожнювання свої концертні номери, не даючи шанувальникам забути, що він найкращий.

Винник несподівано запалив на сцені під “Шлепки“ Олі Полякової: оперні “перці“ нервово курять - today.ua

А тут фоловерам трапилася ще одна можливість переконатися в цьому. Якщо колишні публікації з піснями Винника просто пестили слух його шанувальників, то цього разу Олег застосував, без перебільшення, важку артилерію.

"Я обіцяв вам щось несподіване. Всім нам зараз хочеться позитиву. І я вирішив підняти настрій не тільки моїм глядачам, але й колегам. Під час недавнього туру ми записали кілька музичних імпровізацій. Дивіться першу просто зараз. Чекаю ваших посмішок. Бажаю всім нам здоров'я і натхнення!" – написав Олег в анонсі до своєї публікації.

А далі було невимовне. Винник виконав власну імпровізацію на тему хіта Олі Полякової "Шлепки", віртуозно з'єднавши його з класикою. Таким чином, вийшов абсолютно хуліганський номер, який поєднав чудовий оперний вокал, яким володіє співак, зі стилем хард-рок.

Для класичної частині своїй імпровізації Олег Винник обрав арію Ленського з опери "Євгеній Онєгін".

"Куда, куда, куда ты удалилась. Ах, Оля, я тебя любил, - заспівав Винник голосом трагічного героя-коханця і тут же перейшов на важкий рок: - Но ты убегала от меня без оглядки, шлепали шлепки твои и пятки".

https://www.instagram.com/p/B_SUGAAlv8A/

Загалом, Олег Винник ще раз довів: його успіх на сцені не випадковий, а талант і майстерність беззаперечні.

"Ваш вокал просто щось ? Ще й цей драйвовий рокерський стиль, прям до мурашок?? Дуже цікаво, що буде далі, чекаємо ?❤️❤️", "ЦЕ МЕГА БОМБАСТИЧНО ??????", "ДЕВАЧКИ, ЦЕ ВІДВАЛ ВСЬОГО!????", "Просто нереально??? Ось це я розумію сюрприз! Думаю такого точно ніхто не чекав? Здивували, так здивували, дуже круто, дякую??❤️", "Анатольевиччччччч!!!! Бомба!!! ????❤️ А продовження буде?!!!!", "Хотілося б побачити Ольжину реакцію???.Олег, Ви супер, викликали посмішку?", "За Винника вб'ю", "Дуже хочу @kamenskux у вашому виконанні ❤️❤️❤️❤️", - прокоментували фанати співака.

Таким чином, Олег Винник показав, що він не тільки чудовий спокусник жіночих сердець, але й прекрасний оперний співак, який свого часу співав на багатьох сценах Європи.

Нагадаємо, зірка 90-х Леррі Вінн заявив, що сценічний образ Олега Винника ліпили практично з нього. У зовнішності молодого Леррі Вінна дійсно проглядають риси нинішнього Винника.