У Мережі показали дивні танці Світлани Лободи: “Мати, та ти п'яна“

Автор: Марченко Любов

Світлана Лобода підняла в Мережі дев'ятий вал своїми дивними танцями під час виступу на Big Love Show 2020. Співачка влаштувала на сцені якісь недоладні рухи. Спочатку вона хиталася із боку в бік, явно намагаючись втриматися на ногах. А потім артистка зробила відчайдушний мах ногою вперед, намагаючись чи то продемонструвати шпагат, як Волочкова, чи то закинути собі ногу за голову.

У Мережі показали дивні танці Світлани Лободи: “Мати, та ти п'яна“ - today.ua

У будь-якому випадку трюк у неї не вийшов, і Лобода ледь не впала на сцену. Глядачі, схоже, так і залишилися  здивовані - що це було?

Правда, дехто припустив, що співачка була під впливом якихось "звеселяючих" препаратів або напоїв, бо по-тверезому так закидати ногу навряд чи стала би. Тим більше, що Лобода чимало працює над своїми сценічними рухами.

"Вона п'яна?", "Так там і наркота є, в будь-якому випадку - так гнати", "І за це люди платять гроші, жах", "Просто вже від жиру бісяться, це вже не творчість, а самі розумієте що – х*рня", "Який глядач такий і артист. Людям подобається зараз, коли їм за їхні ж гроші д*пу зі сцени показують", "Кокаїн або коньяк як у Білана", "Обдовбана", "Мати, та ти п'яна" – вибухнули коментарями підписники.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

В Україні скасували державне регулювання цін на соціальні продукти: що це означає

У цьому хорі суцільного осуду ледь чутні були окремі голоси на захист Лободи. Мовляв, не п'є вона, а це, очевидно, такий спосіб на сцені втілювала.

https://www.instagram.com/p/B8i8BgVFM4S/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Сама Лобода теж наступного дня відреагувала на це відео та коментарі до нього. Вона, у свою чергу, опублікувала в Instagram відео 16-річної давності, коли вона на кастингу у "ВІА Гру" зуміла "перетанцювати" усіх інших дівчат, які прийшли спробувати своє щастя у знаменитого продюсера. Очевидно, завдяки цим танцям 21-річну Світлану Лободу тоді й помітили.

"А "п'яні танці" почалися ще 16 років тому", - підписала своє архівне відео Лобода.

На відео дівчина зі смолисто-чорними волоссям (таке тоді бул у Світлани) справді танцює жвавіше від усіх. Фанати 37-річної співачки, звичайно ж не забули захопитися Світланою Лободою в юності, відваживши їй купу компліментів.

"Яка гарна від природи", "Дуже активна дівчинка", "На це можна дивитися нескінченно!)))))", "Гарна була", "Завтра знову на першій смузі, будуть писати про тебе газети всі", - написали Світлані шанувальники її таланту.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

https://www.instagram.com/p/B8lnXIPhdTx/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилася чутка, що Світлана Лобода виходить заміж за Тілля Ліндеманна, який, як припускають, є батьком її молодшої дочки Тільди.