Рак може прийти, звідки не чекали: нова теорія вчених про природу онкозахворювань

Рак – одна з найбільш поширених причин смерті. В Україні та в Європі в цілому онкозахворювання стійко займають другу позицію після серцево-судинних недуг серед причин смерті людей. Згідно зі статистикою, за останні 20 років захворюваність на рак у світі зросла на третину. Тому не дивно, що на боротьбу з цією грізною недугою кинуті кращі медичні уми людства.

Рак може прийти, звідки не чекали: нова теорія вчених про природу онкозахворювань  - today.ua

Вважається, що онкозахворювання мають не інфекційний характер, і що ними люди не можуть заразитися одне від одного. Відповідно, усі теорії і практики профілактики та лікування від цієї недуги виходили з цього постулату. Але, як з'ясувалося, учені підійшли впритул до іншої теорії походження раку.

Так, фахівці, що працюють в Канадському інституті перспективних досліджень в Оттаві, висунули зовсім нову теорію, що стосується природи онкозахворювань. І ця їхня теорія, яка поки що знаходиться лише на стадії гіпотези, дуже пригнічує. Вчені вважають , що на рак можна заразитися від іншої людини. А джерелом зараження можуть стати мікроорганізми, яких мешкає безліч на шкірі будь-кого з нас, повідомляє видання rusjev.net.

Рак може прийти, звідки не чекали: нова теорія вчених про природу онкозахворювань

Людське тіло служить домівкою для величезної кількості мікроорганізмів. У кожному з нас їх мешкає трильйони. При цьому всі мікроорганізми, які живуть на нас і всередині нас, називають мікробіомом. У його склад, крім бактерій, входять також грибки та віруси. Так ось, фахівці вважають, що ці складові мікробіома можуть переносити від однієї людини до іншої не лише давно відомі інфекційні захворювання, але також і ті, які вважаються не заразними. Зокрема, це стосується серцево-судинних захворювань, діабету, ожиріння і навіть раку.

Отже, якщо їхня теорія підтвердиться практикою, то це буде справжньою революцією в пізнанні природи багатьох хвороб, у тому числі і раку. І, на жаль, ця революція не принесе нам радісних відкриттів.

Але, навіть якщо це так, то нові висновки зможуть задати ученим новий напрямок у пошуках методів боротьби з онкозахворюваннями. А значить, наука коли-небудь все-таки зможе знайти універсальний засіб від цієї недуги.

Нагадаємо, лимонний сік є прекрасним напоєм, який підвищує імунітет і служить для профілактики раку.

ДЖЕРЕЛОrusjev.net