Пугачовій понівечили обличчя черговою пластикою: камера показала все без фотошопу

Алла Пугачова, з'являючись на публіці, завжди стає об'єктом пильної уваги оточення. Їй не дають спокою папараці, а також переслідують акредитовані представники ЗМІ скрізь, де тільки вона не з'являється.

Пугачовій понівечили обличчя черговою пластикою: камера показала все без фотошопу - today.ua

В черговий раз зірку підловили на прем'єрі фільму "Лід-2", куди вона прийшла у  супроводі дизайнера Ігоря Гуляєва."

Алла Борисівна, що ви чекаєте від фільму?" – метнувся до неї репортер. "Продовження життя героїв, просто цікаво", - сказала Пугачова і поспішно віддалилася від нього.

Однак цього виявилося досить, щоб допитливі користувачі Instаgram помітили, що з обличчям у Пугачової не все добре. Вірніше, коли воно нерухоме, то виглядає Примадонна цілком свіжою і молодшою, а от з мімікою якось не склалося. Очевидно, все-таки даються взнаки наслідки пластичної операції. Деякі помітили, що у співачки майже не ворушиться верхня губа.

Так якось... кривенько вийшло", "Так і очі вже з трудом відкриваються, тягнули шкіру за вуха з лишком", "Ось вам приклад ботокса на губах! Перш, ніж робити губки, добре подумайте, чи потрібен вам такий ротик!" – пишуть хейтери.

Мабуть, якби комп'ютер міг змоделювати, як буде виглядати людина після пластичної операції, з поправкою на руки конкретного хірурга, то багато зірок відмовились би від цієї процедури та віддали би перевагу природному процесу старіння.

Пугачовій понівечили обличчя черговою пластикою: камера показала все без фотошопу

Втім, на смак і колір, як говориться...Багатьом шанувальникам Пугачової образ оновленої Алли вельми припав до серця. Крім того, деякі цілком справедливо зауважили, що своєю творчістю вона принесла людям чимало радості і вже тепер напевно заслужила виглядати так, як їй хочеться.

"А мені подобається. Супер виглядає", "Як все-таки чудово виглядає Примадонна", "Алла посвіжішала до невпізнання!!!", "Алла дала багато і багатьом і за це її тільки треба поважати, а не намагатися шукати вади, через які пройдуть практично всі, хто доживе до похилого віку", "Вона легенда, гарна, як ніхто інший, жінка - геній, жінка з великої літери!" – стали на захист Пугачової її шанувальники.

Нагадаємо, саме у той свій візит в кінотеатр Алла Пугачова, з іншими глядачами, ледь не згоріла в залі. Там раптово почалася пожежа.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net
Пенсії скоро стануть вище: в березні українців очікує наймасштабніше підвищення виплат
Вже через місяць, у березні, в Україні почнеться наймасштабніше за 2021 рік підвищення пенсій. Воно торкнеться 10 мільйонів українських пенсіонерів. ...
Шмигаль розповів, що буде з тарифами на тепло до кінця опалювального сезону
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів у своєму Facebook, що буде з тарифами на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону. Кабміну вдалося ...
Шепелєв розповів, як утік від Жанни Фріске
Жанна Фріске та Дмитро Шепелєв почали зустрічатися в 2011 році, проте спочатку приховували свої відносини. Через 10 років відомий ведучий згадав про с...
“Київстар“ відключає своїм клієнтам важливу послугу: її більше не буде
Компанія “Київстар“ повідомила про відключення важливої послуги. Клієнти більше не зможуть користуватися нею. Йдеться про програму Star Guard Family, ...
В Україні зупинилося виробництво курятини: що відбувається на одному з найпотужніших виробників цього продукту
В Україні зупинилось виробництво курятини на одному з найпотужніших підприємств цього профілю. Зупинили виробництво “Гаврилівські курчата“. “Ми вже м...