Пугачова використала Моїсеєва як могла: спливла несподівана правда про стосунки двох артистів

Пугачова використала Моїсеєва як могла: спливла несподівана правда про стосунки двох артистів - today.ua

Алла Пугачова за своє довге сценічне життя співпрацювала з багатьма творчими людьми. В різні періоди життя сцена зводила її з Володимиром Кузьміним, Ігорем Ніколаєвим, Сергієм Челобановим, Філіпом Кіркоровим, а також із талановитими композиторами і поетами. Вважається, що для багатьох молодих обдарувань Пугачова сала локомотивом, який вивів їх на широку сцену. Однак і вони внесли не менший внесок у становлення і зростання популярності Примадонни.

Одним із таких двигунів її популярності у свій час став молодий танцюрист Борис Моїсеєв, упевнений музичний критик Сергій Сосєдов. Пугачова звернула увагу на танцювальне тріо "Експресія", яким керував молодий Моїсеєв, ще в кінці 70-х років, перебуваючи на гастролях в Юрмалі. Алла тоді вже була доволі популярна, хоча не настільки, щоби вважатися зіркою першої величини. Проте її популярність набирала обертів. І співачка запросила талановитих танцюристів до себе в групу. Ті погодилися і переїхали до Москви.

Сосєдов пригадує, який фурор справило шоу Пугачової з танцюристами "Пришла и говорю", яке вона представила в 1984 році у концертному залі "Олімпійський". До цього Пугачова виступала на сцені одна. Та це був зовсім не той рівень. Саме з появою "Експресії" її концерти перетворилися на шоу і вийшли на більш високу орбіту.

"Завдяки Моїсеєву Алла почала намагатися танцювати, чого вона раніше не робила. Це був фурор!" – розповідає критик.

Тоді в "Олімпійському" при повному аншлагу пройшло 16 концертів співачки. До цього вона не мала такого беззастережного успіху і не могла зібрати такий величезний зал стільки виступів поспіль. Причому на всіх концертах не було жодного вільного місця. Квитки на них розподілялися незрозуміло де і за яким принципом, пригадує Сосєдов.

Пугачова використала Моїсеєва як могла: спливла несподівана правда про стосунки двох артистів

Пісенне шоу з балетом і цирковими номерами мало небувалий успіх у глядачів. Тому Моїсеєва можна вважати тією самою ракетою-носієм, яка вивела Аллу Пугачову на більш високу орбіту.

Водночас, сам Борис Моїсеєв міг би пробитися і без Алли Пугачової, упевнений музичний критик. Адже після Алли він співпрацював і з Людмилою Зикіною, і з Іриною Понаровською.

На жаль, зірка Моїсеєва стала згасати в самому апогеї його сценічної кар'єри. Причиною, що поставила хрест на його подальших творчих планах, став інсульт, який артист переніс близько десяти років тому.

Тепер же, за словами того ж Сосєдова та інших людей зі світу шоу-бізнесу, Борис Моїсеєв почувається зовсім кепсько. Артист усе розуміє, проте у нього загальмована мова, а цьогоріч додалися ще й проблеми з пам'яттю. Тому про його повернення на сцену не йдеться.

В Україні отримати субсидію стане складніше: до сукупного доходу врахують навіть гроші дорослих дітей
Влада України продовжує шукати способи економії бюджетних коштів. На цей раз оптимізація впритул зачепила нарахування субсидій. На жаль, багатьом укра...
Хвилинка гумору: в Німеччині сімейка диких кабанів потягла сумку у відпочиваючого на пляжі
Курйозна і смішна ситуація сталася в передмісті Берліна (Німеччина). Під час відпочинку на пляжі одного з відпочиваючих не пощастило. Він прийшов поні...
Катастрофа в Бейруті: президент Лівану заговорив про вибух бомби або ракетний удар по території порту
Лідер ліванського народу Мішель Наїм Аун під час виступу в п'ятницю, 7 серпня 2020 року, заявив, що списувати катастрофу на вибух селітри ще дуже рано...
Вперше в історії України: в МОЗ повідомили неймовірну новину
Україна скоро здобуде ще одну незалежність - трансплантаційну. Глава Міністерства охорони здоров'я на брифінгу в п'ятницю, 7 серпня, повідомив неймові...
Віктор Павлік втратив сина: Паша помер від раку на 22-му році життя
Сім'я популярного українського співака і музиканта Віктора Павліка переживає важку трагедію. У віці 21 року від онкології помер молодший син артиста -...