Пугачова використала Моїсеєва як могла: спливла несподівана правда про стосунки двох артистів

Пугачова використала Моїсеєва як могла: спливла несподівана правда про стосунки двох артистів - today.ua

Алла Пугачова за своє довге сценічне життя співпрацювала з багатьма творчими людьми. В різні періоди життя сцена зводила її з Володимиром Кузьміним, Ігорем Ніколаєвим, Сергієм Челобановим, Філіпом Кіркоровим, а також із талановитими композиторами і поетами. Вважається, що для багатьох молодих обдарувань Пугачова сала локомотивом, який вивів їх на широку сцену. Однак і вони внесли не менший внесок у становлення і зростання популярності Примадонни.

Одним із таких двигунів її популярності у свій час став молодий танцюрист Борис Моїсеєв, упевнений музичний критик Сергій Сосєдов. Пугачова звернула увагу на танцювальне тріо “Експресія”, яким керував молодий Моїсеєв, ще в кінці 70-х років, перебуваючи на гастролях в Юрмалі. Алла тоді вже була доволі популярна, хоча не настільки, щоби вважатися зіркою першої величини. Проте її популярність набирала обертів. І співачка запросила талановитих танцюристів до себе в групу. Ті погодилися і переїхали до Москви.

Сосєдов пригадує, який фурор справило шоу Пугачової з танцюристами “Пришла и говорю”, яке вона представила в 1984 році у концертному залі “Олімпійський”. До цього Пугачова виступала на сцені одна. Та це був зовсім не той рівень. Саме з появою “Експресії” її концерти перетворилися на шоу і вийшли на більш високу орбіту.

“Завдяки Моїсеєву Алла почала намагатися танцювати, чого вона раніше не робила. Це був фурор!” – розповідає критик.

Тоді в “Олімпійському” при повному аншлагу пройшло 16 концертів співачки. До цього вона не мала такого беззастережного успіху і не могла зібрати такий величезний зал стільки виступів поспіль. Причому на всіх концертах не було жодного вільного місця. Квитки на них розподілялися незрозуміло де і за яким принципом, пригадує Сосєдов.

Пісенне шоу з балетом і цирковими номерами мало небувалий успіх у глядачів. Тому Моїсеєва можна вважати тією самою ракетою-носієм, яка вивела Аллу Пугачову на більш високу орбіту.

Водночас, сам Борис Моїсеєв міг би пробитися і без Алли Пугачової, упевнений музичний критик. Адже після Алли він співпрацював і з Людмилою Зикіною, і з Іриною Понаровською.

На жаль, зірка Моїсеєва стала згасати в самому апогеї його сценічної кар’єри. Причиною, що поставила хрест на його подальших творчих планах, став інсульт, який артист переніс близько десяти років тому.

Тепер же, за словами того ж Сосєдова та інших людей зі світу шоу-бізнесу, Борис Моїсеєв почувається зовсім кепсько. Артист усе розуміє, проте у нього загальмована мова, а цьогоріч додалися ще й проблеми з пам’яттю. Тому про його повернення на сцену не йдеться.

Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...
Порошенка не дочекались на допиті в ДБР: “Це мало кого збуджує”
Петро Порошенко не з’явився сьогодні на допит у ДБР попри те, що там його чекали. Натомість п’ятий президент України прислав замість себе своїх адвокатів, які...