Борису Моїсеєву, який переніс інсульт, стало гірше: артист не впізнає знайомих

Борису Моїсеєву, який переніс інсульт, стало гірше: артист не впізнає знайомих - today.ua

Борис Моїсеєв, який переніс інсульт близько 10 років тому, вже практично не має шансів повернутися на сцену. Якщо раніше ще марилась така надія, то зараз уже очевидно, що артист не зможе відновитися до такого стану, який дозволив би йому виступати перед глядачами. Зокрема, продюсер Андрій Разін (який знає все і про всіх у зірковій тусовці) стверджує, що Моїсеєв став катастрофічно втрачати пам’ять.

При цьому багато хто відзначає, що фізичний стан співака начебто покращився, однак пам’ять йому зраджує дуже сильно. За словами Разіна, він не в змозі не лише пригадати події зі свого життя, але й не впізнає знайомих людей. Продюсер стверджує, що спілкувався зі співаком зовсім недавно, і той за минулий рік сильно розгубив навички комунікації.

Тому Андрій Разін вважає, що 66-річному Борису Моїсеєву зараз ліпше не з’являтися на публіці – нехай краще глядачі запам’ятають його таким, яким він був до хвороби.

Приблизно таку ж думку висловив і музичний критик Сергій Сосєдов, який вважає, що про повернення Моїсеєва на сцену і мови бути не може. Сосєдов каже, що востаннє бачив артиста в березні минулого року. І вже тоді він виглядав дуже слабким.

Водночас концертний директор Сергій Лавров каже, що Моїсеєв, як і раніше, перебуває при здоровому глузді і навіть намагається жартувати. Однак у нього дещо загальмована мова.

Очевидно, і сам Борис Моїсеєв розуміє, що дорога на сцену для нього закрита. Він, звичайно, намагається якось підтримувати у шанувальників пам’ять про свої виступи, періодично публікуючи в Мережі архівні фото. Але, на жаль, новими записами він порадувати не може. Та й розлогих міркувань на абстрактні теми, як в інших артистів, у нього в Instagram теж немає. Здебільшого, це – привітання колегам до дня народження.

Шанувальники співака коментують кожну нову публікацію в його акаунті, бажаючи йому одужання і повернення на сцену.

“Переглядаю відео з усіх років ,,,, немає слів !!! Ви кращий!!!!”, “Борюсік це інга іркутськ виходь на сцену як Носков хоч на стільці це ліки”, “Борис ми сумуємо без ваших виступів,і нових хітів!!!!”, “Борєнька, куди ж ти пропав? Зовсім не видно. ?❤”, “Здоров’я Вам, Борис. Ви великий артист”, – пишуть Моїсеєву у коментарях.

Нагадаємо, Сергій Сосєдов, якому днями виповниться 52 роки, теж став скаржитися на погане самопочуття. Музичний критик припускає, що на нього могла навести порчу Алла Пугачова, яку він останнім часом нещадно критикує.

Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...
Порошенка не дочекались на допиті в ДБР: “Це мало кого збуджує”
Петро Порошенко не з’явився сьогодні на допит у ДБР попри те, що там його чекали. Натомість п’ятий президент України прислав замість себе своїх адвокатів, які...