З’явилася достовірна інформація про стан Бориса Моїсеєва: перетворився на пенсіонера

З'явилася достовірна інформація про стан Бориса Моїсеєва: перетворився на пенсіонера - today.ua

Борис Моїсеєв, про якого зіркова тусовка почала активно згадувати після того, як продюсер Андрій Разін повідав про його стан, не так кепсько почувається, як про нього розповідають. Артист дійсно не зміг повністю оговтатися від наслідків важкого інсульту, проте він уже кілька років залишається в стабільному стані.

Про це розповів арт-директор Моїсеєва, Сергій Горох, стурбований тим, що останнім часом ЗМІ опублікували багато недостовірної інформації про стан артиста.

Приводом до таких публікацій стало повідомлення продюсера “Ласкового мая” Андрія Разіна, який останнім часом узяв на себе роль інсайдера, що іноді дізнається про події в зоряній тусовці ще до того, як вони відбулися.

Саме Разін розповів, що Борису Моїсеєву стало гірше. Нібито він катастрофічно втрачає пам’ять і перестав впізнавати багатьох людей, з якими раніше був добре знайомий. Підлив оливи у вогонь також музичний критик Сергій Сосєдов, який бачив Моїсеєва ще в торік. Вже тоді, каже Сосєдов, артист виглядав дуже слабеньким, хоча спілкувався з усіма цілком адекватно. Проте видно було, що комунікація дається йому важко.

Крім того Сосєдов розповів світові про те, як завдяки Моїсеєву і створеному ним танцювальному тріо “Експресія”, Алла Пугачова стала тією знаменитістю, яку всі знають тепер. Тим часом, вважає Сосєдов, сам Моїсеєв пробився б і без Пугачової.

Невідомо, що думає з цього приводу сама Примадонна, але, як з’ясувалося, вона досі підтримує зв’язок із Борисом Моїсеєвим. Співачка часто йому телефонує, цікавлячись його здоров’ям і справами. Не забувають про хворого колегу також Філіп Кіркоров, Крістіна Орбакайте, Неллі Кобзон.

Взагалі, 66-річний Борис Моїсеєв нині веде розмірене життя пенсіонера, розповідає арт-директор. Артист намагається виконувати всі приписи лікарів, щоби не дати недузі остаточно взяти гору над собою. І йому це вдається. Вже кілька років його стан не погіршується. Однак він не настільки хороший, щоб дозволити Моїсеєву повернутися на сцену, з жалем відзначає Сергій Горох.

Борис багато гуляє, з радістю спілкується з друзями, дивиться фільми і переглядає свої виступи. Він також регулярно спілкується з родичами, які проживають в Ізраїлі та Канаді. Благо, з сучасними засобами зв’язку це взагалі не становить ніяких труднощів.

До карантину Борис Моїсеєв також був частим гостем в Латвії. Вірніше, не гостем, а господарем. Адже у нього є своє житло в Юрмалі. Тому артист нерідко туди навідується й подовгу там відпочиває, дихаючи свіжим балтійським повітрям.

При цьому колега зауважив, що, незважаючи на свою недугу, співак, як і раніше, перебуває в бадьорому настрої і доволі життєрадісний. Тому чутки про те, що йому стало гірше, не відповідають дійсності, говорить арт-директор, і невідомо, навіщо їх розпускають.

Подвійне громадянство: Україна повинна визнати таке право за жителями “ЛДНР” і Криму – нардеп
Подвійне громадянство в Україні має бути врегульовано законом. Причому в першу чергу ця законодавча норма стосуватиметься людей, які проживають у Криму, а також на тимчасово...
Небезпечне кохання за гороскопом: трьом знакам Зодіаку заборонено закохуватися в червні 2020
Кохання у червні 2020 буде небезпечним для представників трьох знаків Зодіаку. Кому варто поберегтися у перший місяць літа, розповіли астрологи. Близнюки У перший місяць літа...
Заарештували: Зеленський, таки дістався до Порошенка
Колекцію картин Петра Порошенка, яка останнім часом наробила багато галасу, все-таки заарештували. При цьому експозицію залишили в музеї, але вже в іншій іпостасі – в...
В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект
Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів. На даний момент документ знаходиться...
Ранкова перестрілка в Броварах – реакція: “95 квартал може привести країну лише до дев’яносто п’ятого року”
Сьогодні вранці у Броварах під Києвом сталася перестрілка в дусі бухливих 90-х. В Мережу просочуються різні думки щодо того, що сталося. З доповіді голови МВС...