Після суду над Єфремовим розкрилася незручна правда про його адвоката Пашаєва: обманом забрав чужу квартиру

Під час слідства і суду у справі про ДТП, яку скоїв актор Михайло Єфремов, чимало уваги було прикуто до його епатажного адвоката Ельмана Пашаєва. Його манера вести справу, а також просто його поведінка в суді викликали чимало запитань.

Після суду над Єфремовим розкрилася незручна правда про його адвоката Пашаєва: обманом забрав чужу квартиру - today.ua

Ще під час досудового слідства Пашаєв запевняв журналістів і зумів переконати самого Єфремова, що його справа - одна з найпростіших в його адвокатській практиці, і він легко зможе домогтися виправдувального вироку для свого підзахисного.

Лиш ближче до фіналу судових слухань Єфремов запідозрив недобре і дав Пашаєву відведення, заявивши, що знайде собі більш професійного адвоката. Та, як з'ясувалося, новий адвокат не знайшовся, і акторові довелося знову скористатися послугами старого. Підсумок його адвокатських зусиль відомий - 8 років колонії для підзахисного. Хоча, як кажуть люди знаючі, все могло обійтися 4-5 роками в колонії-поселенні.

Проте, як з'ясували допитливі журналісти, є питання не тільки до професіоналізму адвоката Ельмана Пашаєва, а й до його морально-етичних якостяй. Виявляється, багато років тому він обманом заволодів квартирою душевнохворої дівчини-москвички.

Після суду над Єфремовим розкрилася незручна правда про його адвоката Пашаєва: обманом забрав чужу квартиру

Історія ця сягає корінням ще в 1997 рік, коли корінна москвичка на ім'я Олена, що мала проблеми психіатричного характеру, прописала Пашаєва у своїй квартирі. Заповзятливий мешканець почав споювати дівчину і навіть зареєстрував з нею шлюб. Усе - для того, щоб заволодіти її квартирою.

Родичі Олени, природно, не могли на все це дивитися спокійно і спробували його звідти виселити. Однак Пашаєв став їм погрожувати. І щоб остаточно закріпити за собою право на це житло, він прописав в квартирі Олени ще й дітей від свого першого шлюбу.

З тих пір квартирою володіє він. А родичі Олени за два десятиліття так і не змогли довести, що його шлюб із жінкою був фіктивним, і мета "нареченого" полягала зовсім в іншому.

"Це дурість і марення", - прокоментував ситуацію сам Ельман Пашаєв, відповідаючи на питання журналістів.

Отже, як з'ясувалося, адвокат Михайла Єфремова - ще той перець. Втім, актор начебто остаточно відмовився від нього. І якщо йому в подальшому знадобляться послуги правозахисника, то він має намір знайти собі іншого.

А поки Михайло Єфремов обживається в СІЗО. Він відразу знайшов спільну мову зі своїми сусідами по камері і навіть тепер разом із ними відвідує місцевий спортзал.

ДЖЕРЕЛОradiokp.ru
Ольга Бузова кинула Манукяна, звинувативши в насильстві і зрадах: «Людина творить страшні речі»
Ольга Бузова і Давид Манукян більше не разом. Про це оголосила екс-ведуча реаліті-шоу «Дом-2». Також співачка розповіла про те, як над нею знущався ко...
Рак боїться цієї рослини, як вогню: бергамот здивував несподівано відкритою властивістю
Рак - мабуть, найстрашніше, що може трапитися з людиною. Не випадково на боротьбу з цією недугою витрачаються величезні сили і засоби. Та, на жаль, ус...
Наталя Могилевська показала перші прикраси зі своєї ювелірної колекції
Наталя Могилевська заінтригувала шанувальників новиною про запуск мерча, навіяного їй композицією і кліпом «Натусик». Артистка показала перші іменні п...
В Україні субсидії вже не встигають за комуналкою: усім державної допомоги не вистачить
Прості арифметичні порівняння і розрахунки показують, що в Україні субсидія дістанеться не всім, хто її потребує. З 1 січня в країні виросли тарифи на...
Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки
Катерина Кухар з чоловіком і дітьми закінчують свою казкову відпустку на райських островах. Зірка демонструвала красу вілли, в якій вона зупинилася з ...