Полякова “запалила“ не лише своїми піснями, але й фігурою в купальнику

Оля Полякова, яка нещодавно повернулася з відпочинку, продовжує ностальгувати за своїми нетривалими зимовим канікулами і потихеньку публікує у своєму Instagram знімки з узбережжя.

Полякова “запалила“ не лише своїми піснями, але й фігурою в купальнику - today.ua

Так, на двох фото вона стоїть у чорному купальнику на краю басейну з блакитною водою, красиво вигнувшись.

"1 або 2?" – підписала співачка свої знімки, очевидно маючи на увазі, якому фото віддати перевагу.

Знімки відразу зібрали безліч лайків і майже стільки ж захоплених відгуків. Фанати довгоногої співачки, яку нинішній український президент у свою бутність просто коміком обізвав "Говерлою вітчизняного шоу-бізнесу", скупали в своїх захопленнях фігуру улюбленої зірки.

Оля і справді гарна. Підтягнутий животик ніби ніколи не виношував дітей і не бачив нічого, крім нещасного салатного листя, якими так люблять катувати себе зірки. Ну і, звичайно, найбільше захоплень дісталося ногам зірки. Тут вже точно природа-мати постаралася, і ні на яких листках, хоч ти знищ цілий гектар салату, такі ноги не виростиш.

"Олю, ви цариця Богинь!!!!" "Обожнюю ваші ноги! У моєї дочки гарні стрункі ноги, то я її називаю Оля Полякова)))". "Чоловік не ревнує?", "Богиня від природи)", - написали їй в коментарях.

Ну, а що стосується вибору фото, то тут фоловери застопорилися. Більшість написали, що Оля Полякова на обох знімках гарна.

"А як вибрати? Ніяк!" – резюмував один із шанувальників.

https://www.instagram.com/p/B74RmZwJh2p/

Нагадаємо, Оля Полякова "запалила" у США з Філіпом Кіркоровим, з яким вони зустрілися на спільному заході.