Оля Полякова шокувала зізнанням про інтим у Януковича: “Отака скотина“

Оля Полякова, яка нещодавно повернулася із заокеанських гастролей, вже встигла "засвітитися" в інтерв'ю у Дмитра Гордона. Зірка, зокрема, розповіла про те, як її схиляли до інтиму на дачі в Януковича.

Оля Полякова шокувала зізнанням про інтим у Януковича: “Отака скотина“ - today.ua

Співачку вивів на цю розмову сам журналіст, зауваживши, що багато зірок шоу-бізнесу скаржаться, що їм доводилося терпіти домагання високопоставлених чиновників. Полякова підтримала тему, розповівши, що і в неї також був такий гіркий досвід.

Оля Полякова шокувала зізнанням про інтим у Януковича: “Отака скотина“

Справа була в Криму, на дачі тодішнього президента Віктора Януковича. Олю Полякову туди привіз один із міністрів, аби та заспівала для гостей, що співачка й зробила. Про розмір винагороди, як і те, чи передбачалася вона взагалі, Оля змовчала. Можливо, там були передбачені інші дивіденди. Зате Полякова розповіла, що міністр, який її туди привіз, захотів від неї особистої "винагороди" для себе.

Відмова співачки розлютила високопоставленого функціонера, він навіть відмовився везти її назад. Тоді вона зібрала свою сумку з речами і пішки вирушила до траси.

"У мене вже був iPhone, я шпилькою визначила трасу, де я перебуваю, викликала таксі, воно приїхало і мене забрало. Отака скотина", - підсумувала співачка.

Імені "скотини" Оля Полякова називати не стала, зауваживши, що не хоче ставати причиною сімейного розбрату. Однак співачка сказала, що це був міністр культури часів Януковича.

За часів Януковича на цій посаді встигли побувати двоє людей – Михайло Кулиняк та Леонід Новохатько... Не виключено, що дружини обох міністрів, після інтерв'ю Полякової, вже допитали своїх благовірних... із прасками.

Нагадаємо, перед початком свого заокеанського концертного туру Олі Поляковій вдалося кілька днів відпочити на пляжі в Маямі. Вона зробила там селфі та передала привіт співвітчизникам.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com