Полякова вигадала, як заробити на прихильниках під час карантину: “Людям жерти нічого, а вона ...“

Оля Полякова обурила Мережу пропозицією, яку вона опублікувала у своєму Instagram. Для тих, хто хоче привітати з днем народження чи з якиюсь іншою оказією своїх рідних і друзів, Полякова запустила онлайн-сервіс відеопривітань. Тепер будь-хто може замовити поздоровлення для близької людини або просто побажати їй доброго дня вустами зірки, Олі Полякової.

Полякова вигадала, як заробити на прихильниках під час карантину: “Людям жерти нічого, а вона ...“ - today.ua

"Дорогі мої! Так хочеться вас порадувати! Днями ми запустили ексклюзивний онлайн-сервіс відеопривітань, де ви можете замовити оригінальний відео-подарунок від мене до будь-якого свята і приємно здивувати ваших близьких, друзів і колег. Влаштуйте їм справжнє свято, не виходячи з дому! ?", - написала у коментарі до свого відео Оля Полякова.

Загалом, ідея хороша, хоча щодо її новизни співачка помиляється: всі регіональні телекомпанії так "креативлять" вже не один десяток літ. Щоправда, розцінки за такий сервіс у них набагато скромніші. Можливо через те, що там пишуть привітання нікому не відомі журналісти, та озвучує їх побита життям "зірка" місцевого розливу, а не Оля Полякова. Справжнє зоряне ім'я, звісно, передбачає й астрономічну вартість замовлення. Принаймні багатьом вона саме такою здалася, про що Поляковій не забули написати у відгуках на її ідею. Причому, підписники не лише написали Олі, але й активно поспілкувалися між собою, ділячись міркуваннями з приводу зоряного креативу.

"Скільки коштує привітання?", "До 30 секунд - 2000 грн, до 2 хвилин - 5000 грн, до 5 хвилин - 10000 грн))), них*рово так ціна!", "Де б не працювати-лише б не працювати?♂️ юху-ху?♂️???)))))))))))", "100% ,я, коли зайшла до неї на сторінку трохи очманіла - це м'яко сказано! З повітря вирішила грошенят підзаробити..а то видно вже криза настала в неї))), людям жерти нічого..а вона ще й знущається..привітати з днюхою і т.п. вона нас вирішила)))", "І що? Вона популярна співачка. Багато будуть раді такій можливості. Якщо у вас немає грошей це не означає, що їх немає в інших", "І що далі???я рада, що вони у вас є))), за три слова відвалити 5000..наперед)))", "Олю! Привіт із Кубані!А безкоштовно слабо?", - потролили Олю в коментарях.

Водночас, багатьом підписникам ідея співачки припала до смаку. Вони пишуть, що в цій країні, навіть незважаючи на карантин, не всі жебраки, і багато хто міг би собі дозволити такий приємний ексклюзив від знаменитої співачки. Адже сьогодні немає можливості прийти та особисто обійняти дорого винуватця свята. А Оля замість нас може стиснути його у віртуальних обіймах. А кому надто дорого – той нехай проходить повз це оголошення. Отже, група підтримки відгукнулася на ідею приблизно так:

"Ідея дуже цікава і гарна, ?? але дорого.?", "Нууу, якщо і привітання з ванної кімнати, ми згодні?? Олю, Ви Мега зірка світового масштабу??????", "Невичерпне джерело ідей!) ?? Оля, давай!) ??❤️❤️", "Я вже відправив заявку! Відмінна ідея!", "Можна замовити?", "Олю, Ви, як завжди, ДУЖЕ працьовита! Молодці! Ідея Мега! ?", "Це супер??".

https://www.instagram.com/p/B_XiHawJXZR/

Тут також слід зауважити, що 50% виручених грошей співачка обіцяє відраховувати для нужденних пенсіонерів.

"50% від виручених коштів ми передамо в благодійний фонд "Життєлюб" @life_lovers_ua. Всі подробиці на сайті в описі мого профілю ??", - написала співачка в анонсі до своєї нової послуги.

Якщо так, то це докорінно все змінює. Та ось біда: в нашому світі вже стільки "благодійників" сіло "в калюжу", що люди ставляться до усіляких подібних фондів із величезною недовірою.

До речі, Олі Поляковій слід поквапитися з реалізацією своєї ідеї, а то нещодавно Олег Винник майстерно переспівав її "Шлепки", теж неабияк накреатививши в Мережі.  Незчуєшся, як "умикнуть" ідею спритні конкуренти.